تیپ خفن سید جلال در کسوت مربی+ عکس

به گزارش رصد روز، سیدجلال حسینی یکی از مهره‌هایی بود که برانکو ایوانکوویچ به کمک آن توانست معمار نسل نوین پرسپولیس باشد و با کاپیتانی شماره ۴ مستحکم سرخ‌ها، این تیم به افتخارات بسیار زیادی دست پیدا کرد. سید جلال حسینی آخرین هفته لیگ بیست ...

به گزارش رصد روز، سیدجلال حسینی یکی از مهره‌هایی بود که برانکو ایوانکوویچ به کمک آن توانست معمار نسل نوین پرسپولیس باشد و با کاپیتانی شماره ۴ مستحکم سرخ‌ها، این تیم به افتخارات بسیار زیادی دست پیدا کرد.

سید جلال حسینی آخرین هفته لیگ بیست و یکم و بازی بدون تماشاگر پرسپولیس مقابل فجرسپاسی، به آخرین مسابقه رسمی‌اش تبدیل شد و برای همیشه از بازیگری فوتبال، در سکوت خداحافظی کرد و کارش را به عنوان مربی در این تیم ادامه داد.

سیدجلال حالا با چهره‌ای متفاوت از دو سال پیش در اردوی پرسپولیس حضور دارد. او که کمی وزن اضافه کرده، با ریش‌های کاملا سفید شده دیده می‌شود و البته کلاه آفتابی او که برعکس گذاشته بود، سوژه عکاس این باشگاه در تمرینات شد.

پرسپولیس سه‌شنبه این هفته باید به مصاف استقلال تاجیکستان برود و جالب اینکه در سال ۲۰۲۱، سیدجلال حسینی در ترکیب اصلی سرخ‌ها مقابل این تیم قرار داشت.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط