تیپ سلنا گومز در تولد نامزدش+ عکس

سلنا گومز که به تازگی با بنی بلانکو، تهیه‌کننده موسیقی نامزده کرده است، با انتشار تصاویری تولد نامزدش را تبریک گفت و با یک استایل متفاوت در جشن تولد اوحاضر شد.

به گزارش رصد روز، سلنا گومز که به تازگی با بنی بلانکو، تهیه‌کننده موسیقی نامزده کرده است، با انتشار تصاویری تولد نامزدش را تبریک گفت و با یک استایل متفاوت در جشن تولد اوحاضر شد.

سلنا ماری گومز (زادهٔ ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲) خواننده، بازیگر و تهیه‌کنندهٔ آمریکایی است. او کار بازیگری خود را در مجموعهٔ تلویزیونی کودکانه بارنی و دوستان (۲۰۰۲–۲۰۰۴) آغاز کرد. گومز در دوران نوجوانی برای بازی در نقش الکس روسو در مجموعهٔ تلویزیونی جادوگران محله ویورلی (۲۰۰۷–۲۰۱۲) از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسید.

گومز از طریق شرکت تولیدی‌اش، تهیه‌کنندهٔ اجرایی مجموعه‌های تلویزیوتی ۱۳ دلیل برای اینکه (۲۰۱۷–۲۰۲۰) و زیستن غیرقانونی (۲۰۱۹) بوده‌است. او علاوه بر این، تهیه‌کنندهٔ اجرایی مجموعهٔ آشپزی سلنا + سرآشپز (۲۰۲۰–۲۰۲۲) و مجموعهٔ کمدی-معمایی فقط قتل‌های داخل ساختمان (۲۰۲۱–اکنون) بوده‌است که در آن‌ها نیز به ایفای نقش پرداخت. او برای بازی در فقط قتل‌های داخل ساختمان نامزد جایزهٔ گلدن گلوب و به‌عنوان تهیه‌کننده، نامزد جایزهٔ امی پرایم‌تایم شد.

گومز به‌همراه گروه موسیقی پیشینش، سلنا گومز و سین، آلبوم‌های ببوس و بگو (۲۰۰۹)، سالی بدون باران (۲۰۱۰) و وقتی خورشید غروب می‌کند (۲۰۱۱) را منتشر کرد که در جایگاه ده‌تای برتر جدول بیلبورد ۲۰۰ قرار گرفتند و از طرف انجمن صنعت ضبط موسیقی آمریکا گواهی‌نامهٔ طلا کسب کردند. نخستین آلبوم تک‌خوان او، رقص ستاره‌ها (۲۰۱۳) به صدر جدول بیلبورد ۲۰۰ رسید و تک‌آهنگش، «بیا بگیرش» در رتبهٔ دهم بیلبورد هات ۱۰۰ قرار گرفت. آلبوم‌های بعدی، احیا (۲۰۱۵) و کمیاب (۲۰۲۰)، نیز به جایگاه نخست جدول بیلبورد ۲۰۰ رسیدند. شماری از تک‌آهنگ‌های گومز از جمله «دل اونی رو که بخواد می‌خوادش»، «خوش به حالت»، «همون عشق قدیمی»، «نمی‌تونم خودمو کنترل کنم»، «دیگه با هم حرف نمی‌زنیم» و «اون من نیستم» در جایگاه ده رتبهٔ برتر جدول بیلبورد هات ۱۰۰ ایالات متحده قرار گرفته‌اند. همچنین ترانه «تو را از دست دادم تا خودم را دوست داشته باشم» نخستین تک‌آهنگ گومز است که به صدر جدول بیلبورد هات ۱۰۰ رسید. او در سال ۲۰۲۱ برای ضبط ئی‌پی اسپانیایی‌زبان افشاگری نامزد جایزهٔ گرمی بهترین آلبوم پاپ لاتین شد.

گومز افتخارات گوناگونی کسب کرده‌است و در سال ۲۰۱۷ از سوی مجلهٔ بیلبورد، زن سال نام گرفت. او ۱۵ رکورد جهانی گینس نیز شکست. مجلهٔ تایم در سال ۲۰۲۰ از او به‌عنوان یکی از ۱۰۰ شخص تأثیرگذار جهان یاد کرد. او دنبال‌کنندگان متعددی در شبکه‌های اجتماعی دارد و در میان زنان دارندهٔ بیشترین دنبال‌کننده در اینستاگرام است. از دیگر فعالیت‌های گومز می‌توان به خط‌های تولید لوازم آرایش، لباس، کیف دستی و عطر اشاره کرد. او با سازمان‌های خیریه گوناگونی همکاری کرده‌است و در ۱۷ سالگی به‌عنوان سفیر یونیسف منصوب شد.

1 65effffac89fe

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط