تیپ شیک موناخانوم و علیرضا نیکبخت در سفر مشهد+ فیلم

به گزارش رصد روز،  قبلنا فقط بازیگرا خیلی مشهور بودن و یه جورایی میشدن فِیوریت مخاطب، اما حالا خیلی از افراد معمولی جامعه هم تنها با چند حرکت ساده میشن معشوقه کاربران فضای مجازی! حالا شما فکر کن دیگه کمی تا قسمتی معروف هم بوده باشی دیگه نور علی نوره و به سرعت میتونی خودت رو بکشی بالا! علیرضا نیکبخت فوتبالیست سابق که هم پیراهن آبی رو به تن داشته و هم قرمز، حالا یکی از چهره های مشهور در فضای مجازیه یا بهتره بگیم شاخ! علیرضا نیکبخت اما همانند برخی از همکاراش تنها به صفحه و اطوار خودش اکتفا نکرد و خانومش مونا نیکبخت رو هم آورد تو کار!

حالا علیرضا نیکبخت و خانوم خانوماش میرن و میان عکس و فیلم میذارن و از عاشقانه هایی که دارن و البته لایف استایلی لاکچری، رونمایی میکنند. پیج مونا نیکبخت انقدری عکس و فیلم های مناسبتی مثل تولد و ولنتاین و سالگرد و….به خودش دیده که دیگه شبیه به پیج های تبلیغاتی برای مراسمات شده! جالب اینجاست که همیشه هم چنین زوج هایی در حال سورپرایز هم هستند و مدیونید اگه فکر کنید از قبل برنامه ریزی شدست!

از این ها که بگذریم به تازگی شاتیعاتی در رابطه با طلاق علیرضا و مونا نتیکبخت شنیده شد که مونا خانوم با سرعت نور با انتشار تصویری لاو تو لاو و متنی زیبا این اخبار رو تکذیب کردند و استوری هایی هم منتشر نمودند که در ادامه مشاهده میکنید.

Untitled

من همیشه خوشحالم، می دانید چرا؟

برای اینکه از هیچکس برای چیزی انتظاری ندارم،

انتظارات همیشه صدمه زننده هستند ..زندگی کوتاه است ..پس به زندگی ات عشق بورز ..

خوشحال باش .. و لبخند بزن .. فقط برای خودت زندگی کن و ..

قبل از اینکه صحبت کنی » گوش کن

قبل از اینکه بنویسی » فکر کن

قبل از اینکه خرج کنی » درآمد داشته باش

قبل از اینکه دعا کنی » ببخش

قبل از اینکه صدمه بزنی » احساس کن

قبل از تنفر » عشق بورز

زندگی این است … احساسش کن، زندگی کن و لذت ببر

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا