تیپ شیک و پیک سارا حاتمی+ عکس

تیپ شیک سارا حاتمی، بازیگر سریال زخم‌کاری در جشنواره تولیدات فضای مجازی آسمون مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش رصد روز،  تیپ شیک سارا حاتمی، بازیگر سریال زخم‌کاری در جشنواره تولیدات فضای مجازی آسمون مورد توجه قرار گرفته است.

 

سارا حاتمی (زاده ۱۳۸۴) بازیگر است. او فعالیتش را با بازی در مجموعه زخم کاری (۱۴۰۰) آغاز کرد و سال بعد برای فیلم کت چرمی برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

2 134 3 132

سارا حاتمی (زادهٔ ۱۳۸۴) بازیگر اهل ایران است. او فعالیتش را با بازی در مجموعهٔ زخم کاری (۱۴۰۰) آغاز کرد و برای بازی در فیلم کت چرمی (۱۴۰۱) برندهٔ سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.او سال بعد نقش اصلی آبی روشن را بازی کرد و نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شد.

زندگی و حرفه
حاتمی در سال ۱۳۸۴ به‌دنیا آمد. او یک برادر بزرگ‌تر دارد.رشتهٔ تحصیلی حاتمی در دبیرستان، ریاضی فیزیک بود. او به‌واسطهٔ حمایت مادرش وارد حرفهٔ بازیگری شد و این حرفه را از ۱۲ سالگی آغاز کرد. به گفتهٔ او، بازیگر آمریکایی ناتالی پورتمن «همیشه بیشترین نکته را برای الگوگیری در ذهن» او داشته‌است. تماشای لانتوری (۱۳۹۴) باعث علاقهٔ او به بازیگری شد.

حاتمی بازیگری را از ۱۲ سالگی در تئاترهای آموزشگاهی آغاز کرد. او در کلاس‌های بازیگری اشکان خطیبی شرکت کرد و توسط وی به کیومرث مرادی معرفی شد. مرادی مسئول انتخاب بازیگر برای زخم کاری (۱۴۰۰) بود و حاتمی را در نخستین تجربهٔ بازیگری‌اش، برای ایفای نقش در این سریال انتخاب کرد. او در این سریال نقش دختری «ساده» و «سردرگم» به‌نام مائده را ایفا کرد که عاشق یکی از خویشاوندانش می‌شود. حاتمی از دو سال پیش از این سریال، در تئاتر فعالیت می‌کرد و یکی از بازیگران نمایش حکایت لوطیان مرد رند بود که از آبان تا آذر ۱۳۹۷ برگزار شد. او در مراحل تولید زخم کاری، با بازیگر نقش اول، جواد عزتی، همکاری می‌کرد و پیش از آغاز فیلم‌برداری، سوارکاری را آموخت. او گفت این نقش را با پارتی‌بازی نگرفت و از بازی در این سریال چیزهای زیادی آموخته‌است.

حاتمی در جشنوارهٔ فجر ۱۴۰۱ که در آن‌جا سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برنده شد.
حاتمی یکی از ۱۴۰ نفری بود که برای حضور در کت چرمی تست بازیگری داد. او در این فیلم نقش نوجوانی به‌نام ثریا را ایفا می‌کند که درگیر اعتیاد به مواد مخدر شده‌است. این نقش، با نقشی که در زخم کاری بازی کرد، بسیار متفاوت بود. حاتمی برای این نقش، از کمپ‌های ترک اعتیاد بازدید کرد و با افراد درگیرِ اعتیاد، در تعامل بود. کارگردان حسین میرزامحمدی به او توصیه کرد خون‌بازی (۱۳۸۵) را تماشا کند. این فیلم در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در بهمن ۱۴۰۱ به نمایش درآمد و او در آن‌جا، برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.حاتمی برای این نقش، به موفقیتی غیرمنتظره رسید؛منتقدی در خبرگزاری فارس، نقش‌آفرینی «درخشان و تأثیرگذار» حاتمی را تنها نکتهٔ مثبت فیلم و نورنیوز نیز او را برترین بازیگر فیلم دانست.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار