تیپ و استایل “مهمت” پایتخت بعد از ۵ سال+ عکس

تیپ و ظاهر متفاوت «مهمت» سریال پایتخت بعد پنج سال بدون گریم تلویزیونی مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش رصد روز، کامران دهقان برادر جعفر دهقان که نقش مهمت را در سریال بازی می کرد، به تازگی در مجموعه نمایش خانگی افعی تهران ایفای نقش داشته است. در ادامه تصاویری از تیپ و چهره متفاوت او را ۵ سال پس از ایفای نقش مهمت را خواهید دید.

 

بیوگرافی

 

کامران دهقان بازیگر سینما و تلویزیون است. او نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۸۶ در فیلم آواز گنجشک ها به کارگردانی مجید مجیدی بازی کرده است.

وی در آثاری همچون فیلمهای “بی خوابی”، “گوگری (برادری)”، “زعفرانی”، “شراره”، “لاک قرمز”، “کیمیا”، “خانه پدرم”، “نامه”، “معادله”، “گینس”، “میهمان ویژه”، “هفده هفده” و سریالهای “بازی نقاب ها”، “فرزندان ایران”، “پایتخت ۵″، “یوسف پیامبر”، “قلب یخی (فصل سوم)”، “دیوار به دیوار ۱″، “شب هزار و یکم”، “سرزمین کهن”، “راز کوبه” و … به عنوان بازیگر حضور داشته است.

کامران دهقان همچنین در فیلمهای کوتاه “معادله”، “گوشت قرمز” و نمایشهای “کاسپار”، “پدر” نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

کامران دهقان همچنین در فیلم کوتاه “من کشی” و فیلم “هفده هفده” و نمایشهای “از محراب تا معراج”، “عروس” به عنوان مشاور کارگردان، فیلم “سنگ و شیشه” به عنوان گوینده متن، سریال “دلنوا” و “جنس غمت فرق میکند” به عنوان کارگردان تلویزیونی نیز فعالیت داشته است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط