جدیدترین قیمت ربع سکه در بورس کالا

عرضه ربع سکه در بورس کالا هنوز ادامه دارد. قیمت ربع سکه روز گذشته بیش از ۸ میلیون تومان رقم خورد. به گزارش رصد روز،عرضه ربع سکه در بورس کالا همچنان در روزهای کاری ادامه دارد و معاملات روز گذشته نشان می‌دهد هر قطعه ربع سکه تا قیمت هشت میلی...

عرضه ربع سکه در بورس کالا هنوز ادامه دارد. قیمت ربع سکه روز گذشته بیش از ۸ میلیون تومان رقم خورد.

به گزارش رصد روز،عرضه ربع سکه در بورس کالا همچنان در روزهای کاری ادامه دارد و معاملات روز گذشته نشان می‌دهد هر قطعه ربع سکه تا قیمت هشت میلیون و ۲۲۰ هزار تومان معامله شده است.

وعده ۱۰ روزه بانک مرکزی برای عرضه ربع سکه در بورس کالا هفته قبل به پایان رسید و مهلت عرضه توسط این بانک تمدید شد. بر این اساس عرضه ربع سکه طلای بهار آزادی در بورس کالا در این مرحله به صورت گواهی سپرده ناپیوسته بوده و فرآیند کشف قیمت جدید در عرضه مربوطه هم به صورت ثبت سفارش دفتری با قیمت‌های مختلف است.

روز گذشته، اخرین روز کاری در هفته جاری بود که ربع سکه در بورس عرضه شد و آمارها حاکی از آن است که در روز چهارشنبه ۹۳۳۳ قطعه ربع سکه آزادی تا قیمت هشت میلیون و ۲۲۰ هزار تومان معامله شد

شرایط خرید ربع سکه

مطابق شرایط عرضه ربع سکه طلا در بورس کالا، تمامی اشخاص حقیقی بالای ۱۸ سال دارای کد ملی می‌توانند حداقل یک قطعه و حداکثر پنج قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی را خریداری کنند. خریداران می‌توانند پنج روز کاری بعد از خرید سکه در بورس کالا، به خزانه بانک رفاه مراجعه کرده و با ارائه اسناد مربوطه، معادل سکه‌های خریداری شده را به صورت فیزیکی تحویل بگیرند.

بانک مرکزی همچنین در نامه‌ای به شرکت بورس کالای ایران اعلام کرده که مبلغ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده در قیمت کشف شده معاملات گواهی سپرده کالایی سکه طلای ربع بهار آزادی خزانه بانک رفاه محاسبه شده است؛ لذا مبلغ دیگری با عنوان هزینه مالیات بر ارزش افزوده از متقاضیان اخذ نمی‌شود.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار