جزئیات برگزاری مراسم ۲۲ بهمن در تهران اعلام شد

رئیس ستاد دهه فجر استان تهران در تشریح برنامه‌های روز ۲۲ بهمن در شهر تهران گفت: از ساعت ۹:۳۰ صبح ٢٢ بهمن حرکت خودرویی و موتوری از مبادی اعلام شده آغاز و همه در مسیر اصلی میدان امام حسین (ع) به سوی میدان آزادی قرار خواهند گرفت.

به گزارش رصد روز، رئیس ستاد دهه فجر استان تهران در تشریح برنامه‌های روز ۲۲ بهمن در شهر تهران گفت: از ساعت ۹:۳۰ صبح ٢٢ بهمن حرکت خودرویی و موتوری از مبادی اعلام شده آغاز و همه در مسیر اصلی میدان امام حسین (ع) به سوی میدان آزادی قرار خواهند گرفت.

رییس ستاد دهه فجر استان تهران گفت: روز ۲۲ بهمن امسال از ساعت ۹:۳۰ صبح، تریبون میدان آزادی به اجرای برنامه خواهد پرداخت که قرائت قرآن، اجرای سرود توسط گروه‌های سرود و رزم نوازان ارتش، مداحی حماسی توسط آقای میثم مطیعی، قرائت قطعنامه و انجام عملیات چتر بازان از جمله برنامه‌ها خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه در خصوص جزئیات برنامه روز ۲۲ بهمن در شهر و استان تهران خاطرنشان کرد: برنامه‌های یوم الله ٢٢ بهمن با شکوه و تنوع در سراسر استان تهران برگزار خواهد شد؛ این مراسم در تهران و شهرستان‌ها بصورت خودرویی خانوادگی و موتوری انجام می‌گردد.

وی در مورد برنامه‌های میدان آزادی بیان کرد: از ساعت ۹:۳۰ صبح روز ۲۲ بهمن، تریبون میدان آزادی به اجرای برنامه‌ها خواهد پرداخت که قرائت قرآن، اجرای سرود توسط گروه‌های سرود و رزم نوازان ارتش، مداحی حماسی توسط آقای میثم مطیعی، قرائت قطعنامه و انجام عملیات چتر بازان از جمله برنامه‌ها خواهد بود که با پخش مستقیم این برنامه‌ها از رادیو ایران و رادیو انقلاب مردم عزیز ما در سراسر کشور می‌توانند در خودرو‌ها از این برنامه‌ها استفاده کنند.

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران تاکید کرد: یکی از جلوه‌هایی که می‌تواند بر زیبایی مراسم بیفزاید؛ مزین شدن مراسم با تمثال مبارک شهدا است که جا دارد در حرکت موتوری و خودرویی خصوصا توسط خانواده شهدا و ایثارگران و همرزمان شهدا از عکس‌های شهدای عزیز استفاده شود.

محمودی با اشاره به تقارن یوم الله ٢٢ بهمن با جمعه یادآور شد: مردم عزیز ما پس از مراسم در نماز جمعه شرکت خواهند کرد و از فیوضات نماز جمعه بهره‌مند خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان کرد: به دلیل شرایط کرونایی ایستگاه‌های صلواتی برگزار نمی‌شود، ولی در طول مسیر ایستگاه‌های فرهنگی جهت اجرای سرود و نمایش دستاورد‌های انقلاب وبرنامه‌های فرهنگی برپا خواهد شد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران زمینه سازی راهپیمایی مجازی را از دیگر برنامه‌های ٢٢ بهمن ذکر کرد که علاقمندان از داخل و خارج کشور می‌توانند در این راهپیمایی شرکت کنند.

محمودی در پایان از مردم عزیز و انقلابی خواست با تزیین مناسب خودرو‌ها و موتور‌ها و خلق جلوه‌های ویژه حماسه‌ای دیگر را رقم زده و جشن ملی ١۴٠٠ را با شکوه رقم زده و با ورود به قرن جدید ۴٣ ساله شدن انقلاب اسلامی را گرامی دارند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 ایسنا

مطالب مرتبط