جزئیات بورس امروز ۸ خرداد ۱۴۰۰/ ارزش معاملات به بالای ۵ هزار میلیارد تومان رسید

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، در دقایق پایانی بازار امروز ۱۵۰ صف خرید به ارزش تقریبی ۱۳۵۰ میلیارد تومان وجود داشته و همچنان ۳۰۰ نماد در صف فروش قفل بودند. در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل با ۲٫۵ درصد رشد و ۳۰ هزار واحد مثبت در محدوده یک میلیون و ۱۳۹ هزار واحد قرار گرفت. ارزش معاملات هم امروز نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته ۷۰ درصد رشد داشته است و امروز به ۵ هزار میلیارد تومان رسید. ارزش معاملات خرد امروز بازار به مبلغ ۴۶۷۵ میلیارد تومان بود.

 

 

در معاملات امروز بازار سهام «فولاد» با ۳۰۷۵ واحد مثبت، «فارس» ۲۸۶۹ واحد و «فملی» با ۲۸۴۹ هزار واحد مثبت بیشترین تاثیر را در روند صعدی بازار داشتند. در مقابل نمادهای «وامید» با ۱۳۰۸ واحد و نماد «کویر» با ۱۲۱ واحد بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل داشتند.

برترین گروه‌های صنعتی امروز گروه‌های فلزات اساسی، بانکها و شیمیایی‌ها بودند همچنین بیشترین تقاضا برای «غکورش»، «شپنا» و «شتران» در بازار وجود داشت.

امروز در سایت اطلاع رسانی کدال خبر افزایش سرمایه نمادهای «خلنت»، «هجرت» منتشر شد. همچنین مجامع نمادهای «وکبهمن» در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ و نماد «شگویا» در تاریخ ۲۵ خرداد برگزار می‌شوند.

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا