جزئیات وکالتی شدن حساب‌ مشتریان برای خرید خودروهای وارداتی

مشتریان بانک مسکن تا هجدهم بهمن ماه می‌توانند به صورت حضوری و غیرحضوری برای وکالتی کردن حساب‌ خود جهت خرید خودروهای وارداتی اقدام کنند.

به گزارش رصد روز به نقل از بانک مسکن – هیبنا، امکان معرفی حساب‌های مشتریان بانک مسکن برای ثبت نام در طرح خرید خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی وزارت صنعت، معدن و تجارت فراهم شد.

مشتریان هدف این خدمت، تمامی اشخاص حقیقی متقاضی حائز شرایط وزارت صمت برای خرید خودرو از سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی خواهند بود.

بر این اساس، مشتریان می‌توانند تا ساعت ۱۳ روز چهارشنبه هجدهم بهمن ماه با مراجعه به اینترنت بانک مسکن به آدرس https://ibn.bank-maskan.ir، سامانه پیشخوان مجازی بانک مسکن به آدرس https://ecounter.bank-maskan.ir و یا مراجعه حضوری به شعب نسبت به تبدیل حساب خود اقدام کنند.

بانک مسکن پس از انجام مراحل وکالتی شدن حساب مشتریان و همچنین مسدودسازی مبلغ ۵ میلیارد ریال، در قالب ارسال پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

مشتریان پس از تبدیل حساب خود تا روز جمعه بیستم بهمن ماه فرصت دارند نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه وزارت صمت اقدام کنند. همچنین انصراف از حساب وکالتی و رفع انسداد از حساب مذکور تا موعد اعلام نتایج توسط وزارتخانه مذکور امکانپذیر نخواهد بود.

امکان وکالتی کردن حساب در بانک مسکن صرفاً برای حساب‌های انفرادی با ماهیت کوتاه مدت عادی، ممتاز عادی، قرض‌الحسنه پس‌انداز و قرض‌الحسنه جاری بدون دسته چک و طرح ثمر وجود دارد و ملاک مبلغ مسدودی مانده قابل برداشت حساب است.

مشتریانی که پیش‌تر نسبت به وکالتی کردن حساب خود جهت هر طرحی اقدام کرده‌اند، در حال حاضر نیز باید مجدداً در بازه زمانی مذکور نسبت به وکالتی کردن حساب خود از طریق(حضوری و غیرحضوری) اقدام کنند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط