جزئیات کشف خودروهای ۸۰ میلیاردی قاچاق در گیلان

به گزارش رصد روز ، کشف خودروهای ۸۰ میلیاردی قاچاق در گیلان حسابی خبرساز شد. فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ دستگاه خودرو بنز قاچاق به ارزش ۸۰ میلیارد ریال در بخش خشکبیجار شهرستان رشت خبر داد.

سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌وگویی در این خصوص اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وجود ۲ دستگاه خودرو قاچاق در محوطه یک ویلا در بخش خشکبیجار شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات نامحسوس و اقدامات اطلاعاتی دریافتند، دو نفر به صورت غیرقانونی این خودروها را وارد کشور کرده و به محل مورد نظر انتقال داده‌اند.

در ادامه مطلب کشف خودروهای ۸۰ میلیاردی قاچاق در گیلان میخوانیم ؛ فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: ماموران اداره عملیات ویژه با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شده و در بازرسی از محوطه این ویلا، ۲ دستگاه خودرو بنز قاچاق را کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی از دستگیری دو متهم ۳۰ و ۴۴ ساله و معرفی آنها به مرجع قضائی خبر داد و اذعان داشت: کارشناسان ارزش خودروهای کشف شده را ۸۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار ملکی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس با تمام توان و به صورت قاطع و قانونی با قاچاقچیان و مخلان نظام اقتصادی برخورد می‌کند تصریح کرد: هرگونه فعالیت در زمینه قاچاق کالا و ارز باعث رکود اقتصادی و تورم می‌شود.

 

 

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید  

 

گیلان خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا