جلال محمودزاده نماینده مهاباد:صحرایی در حد مدیریت وزارت آموزش و پرورش نیست

محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد تند از گزینه شدن صحرایی برای وزارت آموزش و پرورش علت چنین انتخابی را محدودیت انتخابهای رئیس دولت دانست

به گزارش اختصاصی رصد روز، نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی درباره علت انتخاب صحرایی توسط دولت برای تصئی وزارت آموزش و پروش به خبرنگار رصد روز گفت: متاسفانه دایره انتخابات مدیران آقای رئیسی آنقد محدود است که وقتی وزرای ایشان استیضاح یا برکنار می‌شوند، معاونین این افراد جایگزین‌شان می‌شوند. خب اگر آقای نوری در بحث آموزش و پرورش مشکلاتی داشت بالطبع معاون وی نمی‌تواند در حوزه مدیریت از وزیر باشد.

صحرایی عملکرد موفقی در دانشگاه فرهنگیان نداشت

این نماینده مجلس اظهار کرد:  دولت باید نیروی توانمندی در حد آموزش و پرورش را معرفی کند. علاوه بر این بدنه وزارتخانه باید وزیر معرفی را بپذیرد. آقای صحرایی عملکرد موفقی در دانشگاه فرهنگیان نداشت و به جای مدیریت اقناعی به شکل چکشی دانشگاه فرهنگیان را مدیریت می‌کرد. اگر این رویکرد مدیریتی به وزارت آموزش و پرورش نیز منتقل شود با توجه به مشکلاتی که فرهنگیان امروز در حوزه مسائل مالی دارند، بدون شک چالش‌های این وزارتخانه را بیش از پیش تعمیق می‌کند.

محمودزاده پیش بینی کرد: با توجه به جو حاکم بر مجلس بعید به نظر می‌رسد که آقای صحرایی در روز اعتماد برای جلب نظر نمایندگان شانسی داشته باشد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا