جنجالی که فیلم تازه الناز شاکردوست به پا کرد

در حالی که حدود یک ماه از اکران فیلم بی بدن در سینماها میگذرد و این فیلم اجتماعی با استقبال مخاطبان مواجه شده و عنوان دومین فیلم پرفروش اجتماعی را از آن خود کرده است...

به گزارش رصد روز، در حالی که حدود یک ماه از اکران فیلم بی بدن در سینماها میگذرد و این فیلم اجتماعی با استقبال مخاطبان مواجه شده و عنوان دومین فیلم پرفروش اجتماعی را از آن خود کرده است؛ خبر می‌رسد وکیل خانواده آرمان عبدالعالی از عوامل این فیلم خواسته چندین سکانس خاص این فیلم حذف شود در غیر این صورت آنها از عوامل فیلم شکایت خواهند کرد.

سید مصطفی احمدی تهیه کننده فیلم بی بدن در گفتگویی این خبر را تایید کرد و گفت عوامل این فیلم تصمیمی برای اصلاح این سکانسها ندارد.

با بررسی‌های خبرنگار، اکران پرمخاطب‌ترین فیلم غیرکمدی سال “بی بدن” ادامه دارد و شباهت روایت جنایی موجود در فیلم با پرونده قتل دختری نوجوان، همچنان گریبان فیلم را گرفته است. حتی ممکن است حکم توقیف فیلم را بگیرند.

کم شدن تدریجی سانس های فیلم “بی بدن” در برخی پردیس های سینمایی و جایگزینی با برخی آثار کم‌خطرتر،این ظن را تقویت می‌کند که گردانندگان اکران هم قصد دارند بی سروصدا، “بی بدن” را محدود و درنهایت از اکران حذف کنند؟

باید منتظر ماند و دید بالاخره سرنوشت “بی بدن” به کجا خواهد انجامید و با وجود حاشیه‌های فراوان آن به سرنوشت دیگر فیلم‌های توقیفی خواهد پیوست؟

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار