حرف جنجالی آقای کاپیتان در برنامه زنده+ ویدیو

برنامه مهلا با اجرای محمد حسین پویانفر، یکی از ویژه برنامه‌های محرم است که چند سالی است از تلویزیون پخش می شود. امسال تا به امروز صحبت مهمان‌هایی مثل جواد خیابانی و مهران غفوریان، حواشی بسیاری در فضای مجازی به وجود آورده‌اند و صحبت های جدیدترین مهمان این برنامه، یعنی وحید شمسایی، واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت.

بخشی از صحبت های وحید شمسایی در برنامه مهلا درخصوص نذری محرم، بیش از همه مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.  یکی از اظهارات وحید شمسایی که جنجالی شد، اشاره دوباره به رژیم غذایی‌اش و نخوردن برنج بود!

 

وحید شمسایی سال‌هاست که در هر برنامه‌ای در تلویزیون و برنامه‌های شبکه خانگی و … به محض پیدا کردن فرصتی درباره رژیم غذایی‌اش و نخوردن برنج و نوشابه از سال ۷۸ صحبت می‌کند!

اشاره به برنج نخوردن در برنامه مهلا در کنار صحبت کردن از نذری محرم، واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخت.

* محمد، فعال توئیتری با انتشار این بخش از صحبت‌های شمسایی در برنامه مهلا نوشت: «ذهن وحید شمسایی یه الگوریتم ساده داره. تقویم رو باز میکنه «من برنج نمیخورم» رو با اون تاریخ یا مناسبت ترکیب میکنه»!

کاربر دیگری به نام مهشید با کنایه توئیت زد: «وحید شمسایی الان ۱۵ ساله تو هر برنامه‌ای دعوت شده میگه من برنج نمیخورم.».

باربد دیگر کاربر توئیتر هم در طعنه‌ای سنگین با این چهره ورزشی گفت:  «از وحید شمسایی جمله «من برنج نمیخورم» رو بگیری کلا حرف نداره بزنه تو صدا سیما!».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا