حضور بانک شهر در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران برای نمایش توانمندی‌های حوزه شهر هوشمند، با حضور بانک شهر در حال برگزاری است. به گزارش رصد روز  ، به نقل از روابط عمومی بانک شهر، این نمایشگاه با هدف «توسعه زیرساخت حمل‌ونقل برای ترافیک هوشمند»،...

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران برای نمایش توانمندی‌های حوزه شهر هوشمند، با حضور بانک شهر در حال برگزاری است.

به گزارش رصد روز  ، به نقل از روابط عمومی بانک شهر، این نمایشگاه با هدف «توسعه زیرساخت حمل‌ونقل برای ترافیک هوشمند»، «ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور بهره‌گیری بیشتر از علوم و فنون روز» و «ارتقای روش‌های علمی شهر هوشمند و ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و فناوری جدید به کشور» برگزار می شود.
محورهای در نظر گرفته شده برای این رویداد شامل «حمل‌ونقل هوشمند»، «ساختمان‌های هوشمند»، «دولت هوشمند»، «انرژی»، «محیط زیست هوشمند»، «تجهیزات زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات»، «سلامت»، «آموزش و پرورش»، «اقتصاد هوشمند» و «امنیت در شهرهای هوشمند» است.
برگزاری این رویداد نقش بسیار مهمی در توانمندسازی شهرهای نوآور و تصمیم‌گیری بهتر مدیران شهری به‌منظور ارائه مطلوب خدمات نوین شهری خواهد داشت.
چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند تلاش دارد تا فراهم آورنده بستر تعامل مناسب بین بازیگران شهر هوشمند، مدیران شهری، صنعتگران، اندیشمندان و صاحبنظران و همچنین مجموعه های دانش بنیان برای تکمیل پازل شهر هوشمند در کشور باشد.
در این نمایشگاه و کنفرانس از یک سو، فضا برای نمایش دستاوردها، فناوری ها، فنون و ابزارهای پیاده سازی شهر هوشمند وجود دارد، از سوی دیگر، امکان تحلیل عالمانه و معرفی جدیدترین روش شناسی ها، یافته های علمی و دیدگاه های دانشگاهی فراهم شده است.
بر این اساس، بانک شهر نیز با برپایی غرفه در این نمایشگاه ضمن خدمات رسانی به فعالان حوزه شهرهوشمند، به تشریح محصولات و ظرفیت های خود در این حوزه خواهد پرداخت. چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران تا ۱۳ تیرماه سال جاری در محل مصلای امام خمینی (ره) برپا خواهد بود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار