حضور بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ اکیپ امدادی فعال در سراسر ایران

امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۱۴۰۲، ۸۰ هزار کیلومتر از محورهای مهم کشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهد. به گزارش رصد روز به نقل از سایپانیوز، کامبیز قلی زاده مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا با اعلام این خبر گفت: در...

امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۱۴۰۲، ۸۰ هزار کیلومتر از محورهای مهم کشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهد.

به گزارش رصد روز به نقل از سایپانیوز، کامبیز قلی زاده مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا با اعلام این خبر گفت: در این طرح که از ۲۴ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ شروع و تا ۱۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ ادامه دارد تمامی جاده و محور های مهم کشور خصوصا مسیرهای منتهی به شهرهای زیارتی و سیاحتی تحت پوشش خدمات امدادگران، خدمت رسانان و تعمیرکاران شرکت امدادخودروسایپا و نمایندگی های مجاز سایپا قرار می گیرد.

قلی زاده افزود: در طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا که امسال با تدبیر مدیران عامل شرکت های سایپا و ایران خودرو به صورت مشترک برگزار شد بیش از ۳ هزار و ۵۰۰  ناوگان امدادی دو شرکت به صورت کشیک و ۳۲ پایگاه ثابت شبانه روزی در سراسر ایران پهناور فعالیت دارند.

او استفاده از ظرفیت های شبکه دو شرکت را ارزشمند دانست و گفت: با مطالعات گسترده ای که برای تحلیل شبکه خدمات امدادی صورت گرفته چیدمان پایگاه های ثابت و سیار استقراری به نحوی است که در کوتاه ترین زمان خدمات امدادی به امداد خواهان ارائه می شود.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا گفت: تجربه ارائه ۴۲ سال خدمات امدادی به ما کمک کرده است که جهت افزایش رضایت مشتریان و کاهش زمان انتظار دریافت خدمات امدادی به هموطنان موفقیت های بیشتری کسب کنیم؛ در این راستا آموزش های فنی گسترده به امدادگران، افزایش گروه های کنترل و نظارت، استاندارد سازی استقرار پایگاه های امدادی، استفاده از روش های نوین ارتباطی با مخاطب و نصب سیستم های هوشمند بر روی ناوگان خدمات امدادی با موفقیت انجام شده است.

قلی زاده به نظارت دقیق حضوری و سیستمی بر خدمات ارایه شده توسط ناوگان امدادخودرو در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور و نمایندگی‌های مجاز اشاره کرد و گفت: این پایش‌ها که همواره انجام می شود در زمان  برگزاری طرح خدمات و امداد نوروزی به منظور رفاه حال هموطنان با دقتی مضاعف انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است، شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ و وب سایت www.emdadsaipa.ir  آماده ارائه خدمات خودرویی به مشتریان و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز است.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار