مدیرعامل سایپاشیشه بیان کرد:
حضور در نمایشگاه قطعات تهران به منظور توسعه بازار هدف و حضور فعال در بازار قطعات یدکی

image_pdfimage_print
به گزارش رصد روز، به نقل از سایپانیوز، امیر رضا نخعی با بیان مطلب فوق افزود: این مهم با توجه به حضور فعال شرکت سایپاشیشه در نمایشگاه های مشهد و استان مازندران است که منجر به جذب بازارهای جدید در حوزه محصولات شرکت شده است.

نخعی تصریح کرد: بستر سازی برای توسعه مبادلات و همکاری های تجاری، تکمیل ظرفیت های موجود و تبادل آخرین تجارب و دستاوردهای مهندسی با شرکت های مختلف از جمله دیگر اهداف حضور در نمایشگاه قطعات خودرو است.

او افزایش کیفیت مجصولات را یکی از برنامه های اصلی این شرکت دانست و گفت: با توجه به تاکید مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به افزایش کیفی سازی قطعات و شرایط ویژه ماشین آلات شرکت، ارتقاء کیفیت محصولات طی دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت در حوزه های تجهیزات و ماشین آلات، فرآیند تولید، مواد اولیه و سیستم های نرم افزاری مرتبط، در دستور کار قرار گرفت.

 مدیرعامل سایپا شیشه افزود: خوشبختانه شاخص های کیفی و عملکردی اخذ شده از مشتریان طی چهار ماه اخیر بیانگر رشد قابل ملاحظه در این خصوص است.

او تصریح کرد: تشکیل کمیته ای از مجرب ترین مدیران و کارشناسان شرکت تحت عنوان کمیته “مدیریت تکنولوژی” با هدف شناسایی و بر طرف کردن مودهای تکنولوژی حال حاضر و آتی شرکت و ارتقاء سیستم مدیریت کارخانه در حوزه های مربوطه بر همین اساس صورت گرفته است.

نخعی حضور در بازار افتر مارکت و فروش قطعات تولیدی را یکی دیگر از برنامه های شرکت سایپاشیشه دانست و گفت: تمرکز سایپاشیشه بر تطبیق شرایط کیفی محصولات قابل عرضه به بازار قطعات یدکی و OEM است که این امر منجر به خوشنامی برند سایپاشیشه در بین همکاران تجاری و مصرف کنندگان نهایی محصولات شرکت شده است.

او تاکید کرد: شرکت سایپاشیشه هم راستا با تکالیف و برنامه‌های ابلاغی وزارت صمت و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خصوص اصالت قطعات تولیدی به منظور مبارزه با قطعات تقلبی و قاچاق، توجه ویژه ای در این خصوص داشته است.

مدیرعامل سایپا شیشه افزود: بر این اساس نحوه چاپ لوگو و سریال روی محصولات قابل عرضه به بازار، به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی مورد پایش و کنترل قرار می گیرد و با توجه به نوع محصولات این شرکت، بررسی روش های نوین شناسایی و ردیابی محصول در دستور کار واحدهای مربوطه قرار گرفته است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا