حضور دو اسنوکرباز ایران در جمع غول‌های اسنوکر جهان

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز ، شیوع مجدد کرونا نتوانست جلوی رقابتهای اسنوکر را بگیرید. در جدید ترین رقابت ها قرار است بازهم غول ها اسنوکر جهان با یکدیگر به رقابت بپردازند. مسابقات آزاد ایرلند شمالی ۲۰۲۰ از ۲۶ آبان کار خود را آغاز خواهد کرد و تا ۲ آذر ادامه خواهد داشت.

در این رقابت‌ها جاد ترامپ نفر اول اسنوکر جهان، رونی اُ سالیوان نفر دوم اسنوکر جهان، نیل رابرتسون نفر سوم جهان و مارک سلبی نفر چهارم رده‌بندی جهانی حضور دارند. علاوه بر این چهره‌ها، اسنوکربازان مطرح دیگری هم در این مسابقات با حریفان به رقابت خواهند پرداخت.

سهیل واحدی، ملی پوش اسنوکر ایران هم در این رقابت‌ها حضور دارد. او در بازی اول باید مقابل مایکل هالت انگلیسی قرار بگیرد. حریف سهیل واحدی در رده ۲۸ بهترین اسنوکربازان جهان قرار دارد در حالی که ملی‌پوش ایران در رده ۸۶ قرار گرفته است. از این رو به نظر می‌آید ملی‌پوش ایران در اولین بازی رقابت سختی را پیش رو دارد.

حسین وفایی، دیگر ملی پوش ایران هم در این مسابقات با دیگر حریفان به رقابت خواهد پرداخت. او باید در اولین دیدار خود به مصاف آلن تیلور انگلیسی برود. تیلور در رده ۱۰۱ بهترین اسنوکر بازان جهان قرار دارد درحالی که وفایی در رده ۳۷ جهان قرار گرفته است.

این رقابت‌ها در مارشال آرنا در میلتون کینز با رعایت سرسخت قوانین بهداشتی برگزار خواهد شد. نفر اول این دیدار می‌تواند ۷۰ هزار پوند را کسب کند. هم‌چنین نفرات دوم و سوم این مسابقات به ترتیب ۳۰ و ۲۰ هزار پوند را کسب می‌کنند. لازم به ذکر است که این رقابت‌ها از تلویزیون انگلستان و شبکه‌های معتبر ورزشی پخش زنده خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا