حضور شرکت بیمه “ما” در مسابقات فوتسال جام فجر صنعت بیمه

شرکت سهامی بیمه "ما" در مسابقات فوتسال بیمه مرکزی، گرامیداشت دهه فجر حضور دارد.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بیمه “ما”،شرکت سهامی بیمه “ما” در مسابقات فوتسال بیمه مرکزی، گرامیداشت دهه فجر حضور دارد.

 مسابقات فوتسال اولین جشنواره ورزشی صنعت بیمه، از پنجم بهمن ماه سال جاری به میزبانی شرکت بیمه تعاون آغاز شده است . در این مسابقات که به مدت هفت روز و در سالن مجتمع ورزشی برق آلستوم برگزار می شود، بیمه “ما” به همراه ۲۴ تیم از شرکت های بیمه به رقابت با یکدیگر می پردازند.

بر اساس این گزارش، مسابقات دور اول طی روزهای سه شنبه پنجم، چهارشنبه ششم و شنبه نهم بهمن ماه در ۸ گروه برگزار خواهد شد و بیمه “ما” به همراه بیمه کوثر و بیمه دی در گروه اول این مسابقات قرار دارد .

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف تعمیم و توسعه ورزش همگانی در جهت سلامت و تندرستی، افزایش روحیه و نشاط پرسنل کل صنعت بیمه کشور، در شش رشته تنیس، آمادگی جسمانی، فوتبال دستی ،کوهنوردی، و فوتسال، در بخش بانوان و آقایان، اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات تحت عنوان جام گرامیداشت دهه فجر با حضور شرکت های بیمه کرده است.

لیست بازیکنان، کادر فنی و مسئولان برگزاری تیم فوتسال بیمه “ما” برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

بازیکنان: محمدرضا جعفری، میثم سهندی، یونس علیزاده ثابت، کاظم احمدی، پارسا فرمانروا، محمد سلمانی، جلیل حکمتی، رامین فرج زاده، ایمان سوسن جوریابی، محمدرضا صفوی

سرمربی : محمدرضا رباط کریمی

سرپرست: محمد فرجلو

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار