حق حضور نجومی اعضای هیئت مدیره در کارگزاری صبا تأمین + اسناد

به گزارش اختصاصی رصد روز ، کارگزاری صبا تأمین جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین است و شرکت تجاری نهایی شستا می باشد که بررسی ها نشان میدهد حق حضور اعضای هیئت مدیره آن قابل توجه است.

نفیسه اصغرنیا، سید مجید میرلوحی ، عزت الله عباسیان از اعضای غیرموظف هیئت مدیره کاگزاری صبا تأمین هستند که نفیسه اصغرنیا رئیس هیئت مدیره آن است و وحید حسن پور دبیر تنها عضو موظف هیئت مدیره است که نائب رئیسی و مدیریت شرکت را در اختیار دارد.

بررسی ها نشان میدهد که در پایان سال قبل اعضای هیئت مدیره این کارگزاری بایت حضور در جلسات هیئت مدیره و کمیته حسابرسی ۴۷۰ میلیون تومان دریافت کردند که رقم قابل توجهی است. نکته زمانی جالب تر می شود که می بینیم این رقم در سال ۹۹ تنها ۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود که در سال ۱۴۰۰ با افزایش ۳۸۴ درصدی به ۴۷۰ میلیون تومان رسیده است. اینکه چه عاملی سبب چنین افزایشی شده مشخص نیست اما بررسی صورتهای مالی این شرکت حاکی از آن است سود خالص این کارگزاری در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹ نه تنها افزایش نیافته بلکه با کاهش بیش از ۷۴ میلیاردی به ۱ میلیارد و ۲۴۸ میلیون تومان رسیده. امیدواریم مدیران کارگزاری صبا تأمین نسبت به این مسئله پاسخ شفاف داشته باشند.

حق حضور اعضای هیئت مدیره گارگزاری صبا تأمین

سود و زیان خالص کارگزاری صبا تأمین

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا