حمایت بانک صادرات ایران از ۹۳۱ خانواده زلزله‌زده در خوی

​اماکن مسکونی، شهری، واحدهای دامی و کشاورزی آسیب‌دیده از زلزله شهرستان خوی مناطق اطراف با حمایت ۱۰۷۰ میلیارد ریالی بانک صادرات ایران و کمک خیرین این بانک، احداث و بازسازی شد و ۹۳۱ خانواده در این منطقه از حمایت بانک صادرات ایران برخوردار شدند.

به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با تخصیص بیش از ۱۰۶۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به ۹۳۱ خانواده آسیب‌دیده از زلزله شهرستان خوی، به احداث و تعمیر اماکن مسکونی روستایی و شهری، واحدهای دامی و کشاورزی و همچنین تامین لوازم خانگی و معیشتی مردم این شهرستان و سایر مناطق زلزله‌زده روستاهای این منطقه کمک کرد.

احداث ۸۹ واحد مسکونی شهری و احداث ۲۷۲ واحد روستایی و بازسازی ۳۹۹ منزل در این مناطق و همچنین تامین ۱۷۱فقره لوازم معیشتی برای مردم این منطقه از جمله تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده به مردم این مناطق بوده است.

علاوه بر این، با تجمیع ۲۵ میلیارد ریال کمک نقدی همکاران خیر بانک صادرات ایران، اقدامات جدیدی برای بازسازی منازل و مدارس تخریب شده شهرستان خوی و همچنین مدارس سایر نقاط کشور توسط ستاد خیرین مدرسه‌ساز بانک صادرات ایران در دستور کار قرار گرفت.

شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی طی شش ماه گذشته شاهد زلزله ۵.۶ ریشتری و پس‌لرزه‌های متوالی بوده است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا