حمله استقلال به دروازه بان هوادار!+ عکس

عصر امروز دو تیم پرسپولیس و هوادار در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می‌روند که این بازی برای استقلالی‌ها هم خیلی مهم می‌باشد.

به گزارش رصد روز،  عصر امروز دو تیم پرسپولیس و هوادار در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می‌روند که این بازی برای استقلالی‌ها هم خیلی مهم می‌باشد. پس از آنکه عملکرد محسن فروزان در بازی استقلال و ذوب آهن مورد حمله پرسپولیسی‌ها قرار گرفت، حالا هواداران آبی‌پوش به تلافی از حرکت پرسپولیسی‌ها، به علیرضا حقیقی، دروازه‌بان تیم هوادار حمله کردند.

کاربر قهرمان در توئیتی نوشت: هیچی ازت نمیخوام به عنوان یه بیننده فوتبال ولی شرفتو نشون بده. هوادار هشت بازی نباخته و عامله اصلیش هم همین علیرضا حقیقی بوده  اما حقیقی در مقابل پرسپولیس هیچوقت عملکرد مثبتی نداشته، تو ۸ بازی بیست گل دریافت کرده و بازی امروز از اون بازیاس که قهرمان لیگ را شاید مشخص کنه آقای حقیقی خودتو ثابت کن برادر.

کاربر سامی تاجی نوشت: حقیقی همون گلریه که ۹۰ دقیقه آرژانتینی که نایب قهرمان ۲۰۱۴ شد را تو خماری گذاشته بود…

حقیقی همونیه که هر بازی تا کنج دروازه شو نزنیم گل نمیخوره…

حقیقی همونیه که تو ۳۶ سالگی تیم‌های لیگ برتری رو هوا میزننش…

آیا کلین شیت نکردن این گلر در کل کریر بازی‌هاش مقابل پرسپولیس طبیعیه؟!

آقای شجاعی اگه میخوای طلسم ۸ بازیه بدون باختت نشکنه یه فکری به حال گلرت کن…

کاربر نامبر ۲۶ هم در جواب سامی تاجی نوشت: استقلالی ها میگن حقیقی جلو پرسپولیس کلین شیت نکرده بابا اینکه حقیقیه،  سیدحسین و رحمتی که گلر خودتونن اینا هم کم پیش میاد جلو ما کلین شیت کنن:)))

کاربر امینو هم اینگونه واکنش نشان داد: حقیقی همونیه که تو ۳۶ سالگی تیمای لیگ برتری رو هوا میزننش؟! تیمای حقیقی از ۳۰ سالگی به بعد رو مشاهده می‌کنید

 

کاربر رضا هم در واکنش به حمله استقلالی‌ها به حقیقی نوشت: به اونایی که حرف از تبانی حقیقی میزنن فیلم خروج های فروزان را نشان بدین، نامرد به هیچ توپی نه که نمی‌گفت هیچ، تازه واسه خروجاش از نقطه پنالتی هم رد میشد:))) بعدشم که استوری و…

 

 

باشگاه فوتبال استقلال که به اختصار استقلال، استقلال تهران و استقلال ایران نیز نامیده می‌شود، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در ایران است که در چهارم مهر ۱۳۲۴ در شهر تهران بنیان‌گذاری شد. این باشگاه تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ تاج نام داشت. استقلال با کسب ۳۸ عنوان قهرمانی رسمی در جام‌های قاره‌ای، کشوری و استانی پرافتخارترین باشگاه‌های تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.

استقلال به عنوان قدیمی‌ترین و کهن‌ترین باشگاه‌ فوتبال ایران شناخته می‌شود. آن‌ها بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه آزادی در غرب تهران انجام می‌دهد. این باشگاه در حال حاضر در لیگ برتر ایران و جام حذفی ایران شرکت می‌کند و کهن‌ترین تیم هر دوی این جام‌ها است. رقبای اصلی استقلال در این دو جام، تیم‌های پرسپولیس از تهران و سپاهان از اصفهان هستند.

استقلال با ۳۸ عنوان قهرمانی رسمی در طول تاریخ خود، پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال ایران است و با ۲ عنوان قهرمانی، ۲ جایگاه نایب قهرمانی و ۳ مقام سومی در لیگ قهرمانان آسیا، به عنوان پرافتخارترین تیم ایرانی در تاریخ این رقابت‌ها و چهارمین تیم برتر قارهٔ آسیا شناخته می‌شود. ۲ قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، ۱۰ قهرمانی در لیگ‌های فوتبال ایران، ۷ قهرمانی در جام حذفی ایران، ۱ قهرمانی در سوپر جام ایران، ۱۳ قهرمانی در جام باشگاه‌های تهران، ۴ قهرمانی در جام حذفی تهران و ۱ قهرمانی در سوپر جام تهران از افتخارات رسمی داخلی و بین‌المللی این تیم هستند.

استقلال با ده قهرمانی، دومین تیم پرافتخار لیگ‌های فوتبال ایران و با هفت قهرمانی پرافتخارترین تیم جام حذفی ایران است. آبی‌های تهرانی ۱۰ بار فاتح فرمت‌های مختلف لیگ سراسری فوتبال ایران شده‌اند که می‌توان به ۱ قهرمانی در جام قهرمانی ایران، ۱ قهرمانی در جام منطقه‌ای ایران، ۱ قهرمانی در جام تخت جمشید، ۱ قهرمان در جام قدس، ۲ قهرمانی در جام آزادگان و ۴ قهرمانی در لیگ برتر خلیج فارس اشاره کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار