خانوم بازیگر بعد از شکست سرطان به مدلینگی رو آورد+ عکس

به گزارش رصد روز، مارال فرجاد به کمک پدرش بازیگری را در سن ۳ سالگی در تله تئاتر تلویزیونی بنام من هستم، اما یک سیاه به کارگردانی اسماعیل شنگه آغاز کرد، بصورت جدی در سال ۱۳۷۰ به همراه پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش پرد...

به گزارش رصد روز، مارال فرجاد به کمک پدرش بازیگری را در سن ۳ سالگی در تله تئاتر تلویزیونی بنام من هستم، اما یک سیاه به کارگردانی اسماعیل شنگه آغاز کرد، بصورت جدی در سال ۱۳۷۰ به همراه پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش پرداخت. مارال فرجاد فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگر از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد و در تلویزیون نیز با سریال تا صبح (مستانه) در سال ۱۳۸۵ بطور رسمی واردقاب تصویر شد. مارال فرجاد در دورهمی سال ۱۳۹۶ خبر ازدواج خود را در برنامه دورهمی رسانه ای کرد و گفت سر یک کار هنری باهم آشنا شدند اما همسرش در عرصه هنری فعالیت ندارند، تاکنون هیچ عکس مشترکی از مارال فرجاد و همسرش منتشر نشده است.

عکسی جالب و دیده نشده از مارال فرجاد بازیگر مطرح ایرانی که مدتی قبل به بیماری سرطان دچار شد، با یک استایل جذاب در خارج از کشور به صورت مدلینگی منتشر شد.

مارال فرجاد

مطالب مرتبط