خبر خوش برای مددجویان کمیته امداد

صفحه اقتصاد در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه خبر خوش کمیته امداد برای مددجویان پرداخته است. به گزارش رصد روز، با توجه به اینکه ۶۰ درصد جامعه هدف کمیته امداد، سالمند یا زنان سرپرست خانوار هستند، انتظار اشتغال و کارآفرینی از این خانوارها...

صفحه اقتصاد در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه خبر خوش کمیته امداد برای مددجویان پرداخته است.

به گزارش رصد روز، با توجه به اینکه ۶۰ درصد جامعه هدف کمیته امداد، سالمند یا زنان سرپرست خانوار هستند، انتظار اشتغال و کارآفرینی از این خانوارها نیز نمی‌رود؛ ما تلاش می‌کنیم تا جلوی تولید فقر را بگیریم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ما در داخل مجموعه کمیته امداد شناخت چندانی از نگاه مردمی به این نهاد انقلابی نداریم و باید اصحاب رسانه که در تنویر افکار عمومی نقش بسزایی دارند ما را در ارائه خدمات مطلوب‌تر کمک کنند.

جلیل قدیمی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۱ درصد خانواده‌ها و ۷/۲ جمعیت استان تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: در حال حاضر ۴۳ هزار خانوار در قالب ۸۸ هزار نفر در این استان تحت حمایت کمیته امداد هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل تاکید کرد: همچنان در این استان شاخص‌های درآمدی پایین است و آثار ناگوار فقر را به عینه شاهد هستیم در حالی که بیشترین همراهی و مساعدت مردم این استان را به این نهاد انقلابی نظاره‌گر هستیم که این نشان از اعتماد و اقبال مردم به کمیته امداد است.

معاون کمیته امداد اردبیل، ضرورت قطع نسلی فقر را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه ۶۰ درصد جامعه هدف ما سالمند و یا زنان سرپرست خانوار هستند، انتظار اشتغال و کارآفرینی از این خانوارها نیز نمی‌رود؛ ما تلاش می‌کنیم تا جلوی تولید فقر را در این استان بگیریم.

قدیمی، فعالیت‌های کمیته امداد را در ماه مبارک رمضان یادآور شد و گفت: جهش خوبی را در حامی یابی برای ایتام و محسنین شاهد بودیم و در مجموع ۴۷۹۴ نفر حامی در ماه مبارک رمضان ثبت نام کردند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار