خبر مهم سایپا برای خریداران خودرو

مدیرعامل گروه خودروساز سایپا به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار درباره برنامه جدید برای فروش خودروهای خود نامه نوشت.

به گزارش رصد روز،مدیرعامل گروه خودروساز سایپا درباره موضوع صادرات خودروهای سایپا و محصولات این گروه خودروسازی روشنگری کرده و از عقد قرارداد صادرات سه خودروی سایپا به بازارهای روسیه و بلاروس به میزان ۴۵ هزار دستگاه و طی سه سال خبر داده است.

محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نامه‌ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، از موضوع صادرات محصولات گروه خودروسازی سایپا به دو کشور روسیه و بلاروس خبر داد.

در این نامه آمده است:

«بازگشت به نامه شماره ۱۰۱۵۸۳۷  تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ در خصوص اخبار منتشره در رسانه‌ها مبنی بر صادرات محصولات این شرکت به روسیه به استحضار می‌رساند:

با عنایت به تحولات اخیر کشور روسیه و کمبود عرضه خودرو در آن کشور، قرارداد صادرات خودروهای شاهین، کوئیک و ساینا در بازارهای روسیه و بلاروس به میزان ۴۵ هزار دستگاه و طی سه سال منعقد شده است؛ لذا از آنجا که برخی اقدامات از جمله اخذ مجوزات مربوطه اضافه کردن آپشن‌های خاص متناسب با شرایط اقلیمی و سلایق بازار، روسیه تجهیز شبکه خدمات پس از فروش، ایجاد زیرساخت‌های لازم و… زمان‌بر بوده، در صورت رفع موانع پیش رو و صادرات محصولات به کشور روسیه، مراتب در گزارش فعالیت ماهانه به اطلاع عموم خواهد رسید.»

سایپا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا