خدمات امداد نوروزی ایران‌خودرو تا چهاردهم فروردین ادامه دارد

به گزارش رصد روز ،مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو گفت: در طرح خدمات نوروزی امسال تخفیف پنج درصدی تعویض قطعات توسط ناوگان امدادخودرو و ایاب و ذهاب رایگان برای تمامی مشتریان ایران خودرو، مستقل از دارا بودن یا نبودن اشتراک امداد خودرو در نظر گرفته شده است.

بابک سلاجقه، به منظور پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح خدمات نوروزی از انبار مرکزی ایساکو و  فرآیند ارسال قطعات به نمایندگی‌ها بازدید کرد.
وی گفت: تا ششمین روز اجرای طرح بیش از ۳۰ هزار خودرو در ۳۲۰ نمایندگی مجاز کشیک در سراسر کشور پذیرش شده‌اند.
سلاجقه افزود: در تمام محورهای مواصلاتی کشور نیز بیش از ۲۱۶۰ تیم امدادخودرو ایران، به صورت شبانه‌روزی حضور دارند و با همکاری این گروه خدماتی تعداد ۲۳۴۶۶ خدمت در جاده‌های سراسر کشور به هموطنان ارایه شده است.
وی افزود: در این طرح بیش از ۶۲۰۰ نفر از همکاران امدادی در بخش‌های مختلف برای ارایه بهترین خدمات به هموطنان در محل کار خود حاضر هستند.
سلاجقه افزود: با توجه به حجم بالای سفرهای هموطنان، مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو این آمادگی را دارد که در صورت نیاز تعداد نمایندگی‌های کشیک و ناوگان امدادی را برای تسهیل در ارایه خدمات افزایش دهد.
مدیرعامل ایساکو گفت: دارندگان محصولات ایران‌خودرو برای دریافت خدمات در هر ساعت از شبانه‌روز در سراسر کشور، می‌توانند با مرکز پاسخگویی هوشمند ایران‌خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس بگیرند و یا برای ثبت درخواست از خدمات متنوع اپلیکیشن ایساکو ‌و نیز سایت www.۰۹۶۴۴۰.com بهره‌مند شوند.
گفتنی است، طرح خدمات نوروزی ایران خودرو از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ آغاز شده و تا چهاردهم فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا