خروج ۱۰ میلیارد تومان از بانک پاسارگاد

در حالیکه بازار سرمایه امروز رشد ۱۰ هزار و ۸۲۰ واحدی را پشت سر گذاشت شاهد اتفاق بدی برای بانک پاسارگاد بودیم. سهامداران حقیقی نماد وپاسار امروز بیش از ۱۱ میلیون و ۸۲۳ هار برگه سهم را به فروش گذاشتند تا خروج ۱۰ میلیارد تومان از بانک پاسارگاد به واسطه این فروش سنگین شکل گیرد.

به گزارش اختصاصی رصد روز ، امروز و و در ادامه معاملات هفته پایانی اردیبهشت شاخص کل با رشد ۱۰ هزار و ۸۲۰ واحدی خود را برای رسیدن به قله های مقاومتی جدید آماده کرد. در بازار امروز نمادهای بانکی عملکرد خوبی داشتند اما فروش سنگین حقیقی های بانک پاسارگاد بسیار عجیب بود. تا جاییکه علیرغم سبزپوش شدن این نماد در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ شاهد خروج ۱۰ میلیارد تومان از بانک پاسارگاد بودیم. امروز در بین نمادهای بانکی وسینا با رشد ۵.۹۹ درصد بهترین نمایش را از خود به جا گذاشت و ضعیفترین عملکرد نیز مربوط به نماد وزمین بود که با کاهش ۱.۱۶ درصدی معاملات امروز را به پایان رساند.

اما وضعیت ورود و خروج پول حقیقی که فاکتور مهمی برای برآوردهای آتی نماد است نشان می دهد که میزان خروج پول حقیقی از این نماد به ۱۰ میلیارد رسید تا تردیدهای جدی در خصوص روند حرکتی نماد وپاسار زیاد شود. حقیقی های این سهم امروز ۱۱ میلیون و ۸۲۳ هزار برگه را به فروش گذاشتند و در مقابل تنها ۶۵۹ هزار و ۴۳۲ برگه سهم را خریداری کردند. به عبارت دیگر میزان فروش حقیقی ها ۱.۶۹۲ درصد بیشتر خریدشان بود.

نماد وپاسار

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا