دانلود قسمت دهم سریال قورباغه

دانلود قسمت دهم سریال قورباغه به صورت قانونی هم اکنون در دسترس قرار دارد. این سریال که محصول 1399-1398 است تا کنون 10 قسمت از آن رو پلتفرم نماوا که پخش انحصاری آن را در اختیار دارد قرار داده شده است

به گزارش رصد روز ، سریال قورباغه این روزها مخاطبان زیادی در بین دنبال کنندگان سینمای خانگی پیدا کرده این سریال که محصول ۱۳۹۹-۱۳۹۸ است تا کنون ۱۰ قسمت از آن رو پلتفرم نماوا که پخش انحصاری آن را در اختیار دارد قرار داده شده است. دانلود قسمت دهم سریال قورباغه به صورت قانونی هم اکنون در دسترس قرار دارد.

 

دانلود قسمت دهم سریال قورباغه

 

این سریال به نویسندگی، تدوین و کارگردانی هومن سیدی، محصول سال ۱۳۹۸- ۱۳۹۹ و نخستین سریال ساخته شده توسط هومن سیدی در شبکه نمایش خانگی است که هر دوشنبه توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود منتشر می شود.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام حلال دانلود، هومن سیدی ساخت فیلم های سینمایی موفقی نظیر مغزهای کوچک زنگ زده را در کارنامه خود دارد. قسمت هایی از این سریال بنا به داستان آن در خارج از کشور فیلمبرداری شده اند.

نوید محمدزاده در قورباغه اولین بازی در سریال شبکه نمایش خانگی را تجربه می‌کند. سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار، صابر ابر، مهران غفوریان، فرشته حسینی و هومن سیدی از دیگر بازیگران سریال قورباغه هستند.

 

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کُتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همه ی این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

هومن سیدی و نوید محمدزاده پیش از این سریال در فیلم های سیزده، خشم و هیاهو و مغزهای کوچک زنگ زده با یکدیگر همکاری داشته اند و سریال قورباغه چهارمین تجربه مشترک آن ها به حساب می آید.

 

 

برای دانلود سریال قورباغه با حجم نیم بها به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود قسمت دهم سریال قورباغه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار