دستورالعمل نوسازی و بازسازی صنایع تصویب شد

image_pdfimage_print

کارگروه طرح نوسازی و بازسازی صنایع کشور در چهارمین جلسه خود دستورالعمل نوسازی و بازسازی صنایع در کارگروه بند (ح) ماده ۴۶ قانون برنامه ششم توسعه را تصویب کرد.

به گزارش رصد روز،در این جلسه کلیات فرآیند اجرا، وظایف واحدهای صنعتی و صنوف تولیدی متقاضی نوسازی و بازسازی و عوامل اجرایی شامل سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی، سازمان ملی استاندارد، سازمان حفاظت محیط‌زیست و معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کارگروه رسید.

مطابق با ماده (۳) تصویب‌نامه شماره ۱۳۷۰۵۲/ت ۵۴۸۹۳ هـ هیات وزیران، دستورالعمل نوسازی و بازسازی صنایع کشور در هفته‌های آتی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت ابلاغ خواهد شد.

جلسات کارگروه طرح نوسازی و بازسازی صنایع کشور به ریاست «علی نبوی» معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی، سازمان حفاظت محیط‌زیست، سازمان ملی استاندارد، معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می شود.

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا