دستور رهبری به دولت در خصوص معیشت مردم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وضعیت معیشت مردم در شرایط مناسبی قرار ندارد و دستور شخص مقام معظم رهبری است که دولت در بحث معیشت مردم، فکر جدی کند.

به گزارش رصد روز، شهباز حسن‌پور بیگلری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کالا‌هایی اساسی به وفور در انبار‌ها موجود است و دولت، پیش‌بینی‌های بسیار خوبی را در حوزه ذخیره سازی اقلام اساسی مورد نیاز مردم صورت داده است که بر این اساس، افزایش قیمت‌ها هم در دستور کار دولت قرار ندارد.

وی افزود: در برنامه هفتم، تمام سعی مجلس بر این بود که به دولت اجازه هیچگونه افزایش قیمتی را ندهد و امیدوارم دولت به تعهداتش عمل کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: وضعیت معیشت مردم در شرایط مناسبی قرار ندارد و دستور شخص مقام معظم رهبری است که دولت در بحث معیشت مردم، فکر جدی کند؛ بنابراین دولت باید کار‌های اساسی‌تری را در دستور کار قرار دهد.

وی معتقد است که با توجه به نزدیکی به انتخابات مجلس شورای اسلامی، برخی جو انتخاباتی و روانی به راه می‌اندازند، در حالیکه باید به این نکته توجه داشت که در ۵ الی ۶ ماه گذشته، بازار از ثبات نسبی برخوردار بوده و این امیدواری وجود دارد که دولت بیشتر دقت کند و مجلس هم با چشمان بازتری، تصمیمات دولتی را رصد کند.

عضو کمیسیون اقتصادی اشاره کرد: حتماً به دهک‌های پایین جامعه کالابرگ داده می‌شود و دولت قول بهتر عمل کردن در این حوزه را داده است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط