دعوا بر سر نخواستن شیرینی معروف عید!

شیرینی مشهدی از شیرینی‌های نوستالژی خوشمزه و معروف می‌باشد و بدون شک همه ما از بچگی با این شیرینی آشنایی داریم.

به گزارش رصد روز، شیرینی مشهدی از شیرینی‌های نوستالژی خوشمزه و معروف می‌باشد و بدون شک همه ما از بچگی با این شیرینی آشنایی داریم. این شیرینی شامل دو لایه است که بین این دو لایه را به دلخواه با مارمالاد یا مربا پر می‌کنند به دلیل لطافت و ماندگاری بالایی که دارد گزینه بسیار مناسبی برای شیرینی‌های نوروزی به حساب می‌آید.

حالا امروز تاسیان، یکی از کاربران توئیتر عکسی از این شیرینی‌ها منتشر کرد که سرآغاز بحث‌های زیادی در توئیتر شد، در ابتدا این توئیت را بخوانید و بعد هم واکنش‌ها.

«فقط منم‌که از این شیرینی ها خوشم نمیاد و دوست ندارم یا شما هم؟»

 

آنی بی‌رنگ همان ابتدا در واکنش به این توئیت نوشت: ‌با این میزان آزادی بیان موافق نیستم.

سوئیت هم در ادامه نوشت: قلبم میگیره کراشمو نقد می‌کنید

سحرمون یاد کودکی‌اش افتاد: خیلی خوبن که آدمو یاد عیدی و دید و بازدید و بچگی میندازن

سارا هم اینطور توصیف کرد: ‌من یه زمانی فکر میکردم که این گزینه اقتصادی خانواده‌ها برای عید هست و باید برای احترام هم که شده یکی بردارم بعد فهمیدم حتی ارزون هم نیست. هزار گزینه ساده و محلی و خوش طعم هست که بذاری جلوی خودت و بقیه

علیرضا نو پیشنهاد متفاوتی داشت: ‌شیرینی رو به کل منقرض کنید. به جاش لواشک بذارید سر سفره‌ها

ارباب آرین: چرا هنوز هیشکی عقلش نرسیده بجای اون مربا، وسطش شکلات، وانیل, کارامل، نارگیل یا فندق بریزه که اینام قابل خوردن و خوشمزه بشه؟

نیوکانسکا با این شیرینی‌ها خاطره داشت: ‌‎منم خوشم نمیاد، ولی همیشه تو عیدا و .‌..که غذای درست حسابی گیرم نمی‌اومد اینها نجات دهنده و خوشمزه مینمود.

مرول گفت: ‌پس با توجه به این توییت و کوت‌هاش فقط ما و خانواده مادری عاشق این شیرینیا هستیم

کرفسیولا اما نوشت: ‌شیرینی مشهدی به این خوبی البته به نظرم بسیاری از قنادی‌ها تبحری در درست کردن این نوع شیرینی ندارن برای همین خیلیا بدشون اومده

بهمن هم دقیق‌تر توضیح داد: ‌به عنوان بچه‌ی یه شیرینی‌فروش ۱۱ ماه و ۱۵ روز سال برای این شیرینیا دلسوزی می‌کردم چون فقط عیدا مشتری داشتن. ما بهش می‌گیم آلمانی، تهرانیا می‌گن مشهدی، مشهدیا می‌گن مربایی. حتا کسی گردنشون نمی‌گیره. چند ماهم تازه و قابل مصرف می‌مونن. خداوکیلی گناه ندارن؟ :))))

یاسمن هم نظر بامزه‌ای داشت: حاضرم به خاطرش آدم بکشم تقریبا کل جعبه رو یک الی دو روزه تموم می‌کنم

نس‌نس شاکی شده بود: ‌واقعا خوشمزه‌ترین شیرینی اینان نه زیاد خامه دارن نه دلتو میزنن تمام انتظاراتی که از شیرینی و داری اینا دارن چرا بی‌لیاقت بازی در میارید آخه. هزارتا شیرینی خامه‌ای بمیره یدونه شیرینی مربایی تب نکنه.

نگین هم اینطور ادامه داد: بابا خجالت بکشین این شیرینی حرمت داره سگش میارزه به شیرینی خامه‌ای

شرقی غمگین نوشت: این شیرینی‌ها برای من عزیزترین هستن چرا که منو یاد بابابزرگم میندازن. وقتی کوچولو بودم همیشه شاکی بودم چرا همه‌اش از این شیرینی‌ها تو خونه‌ی آقاجون هست؟ ولی الان عاشق شونم و هر بار می‌بینم شون دلم برای پدربزرگم پر میکشه

یه‌چیزی‌تا هم گفت: من عاشق اینا بودم همیشه هم خیلی اندرریتد و مظلوم بود

و در آخر نظر حسام: عارضم خدمتتون که بنده خیلی از این شیرینی‌ها دوست دارم خاله‌م اکثراً میخرید برای مهمونیاش ولی بچه‌هاش دوست نداشتن هی میگفتن نخر ایشون هم یه مدت دیگه نمیخرید یه بار من گفتم دوست دارم ازینا از اون به بعد همیشه میخره بچه‌هاش هم که میگن میگه حسام دوست داره :)))

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط