دعوت از داوطلبان عضویت در هیات‌مدیره بانک ملت

بانک ملت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره در سال ۱۴۰۲ دعوت کرد تا با در دست داشتن مدارک لازم به اداره کل حسابداری مالی این بانک مراجعه کنند. به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، انتخاب اعضای هیات‌مدیره  این بانک در سال ۱۴۰۲ در ...

بانک ملت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره در سال ۱۴۰۲ دعوت کرد تا با در دست داشتن مدارک لازم به اداره کل حسابداری مالی این بانک مراجعه کنند.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، انتخاب اعضای هیات‌مدیره  این بانک در سال ۱۴۰۲ در دستور جلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده قرار دارد و با توجه به اینکه اعضای هیات‌مدیره باید از میان اشخاص حقیقی سهامدار تعیین و انتخاب شوند و اسامی داوطلبان عضویت در هیات‌مدیره نیز باید برای تأیید صلاحیت به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعلام و پس از تأیید، برای رأی گیری به مجمع مذکور معرفی شوند، هیات مدیره بانک ملت از تمامی سهامداران متقاضی عضویت در هیات‌مدیره که دارای شرایط احصا شده در ماده ۶۳ اساسنامه بانک هستند، دعوت می کند حداکثر تا روز ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ با همراه داشتن مدارک لازم به اداره امور سهام این بانک واقع در تهران، خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از تقاطع انقلاب، شماره ۱۴۴۳، ساختمان اداره کل حسابداری مالی بانک ملت، طبقه اول مراجعه کنند.
بر اساس این گزارش، ارائه تأییدیه کتبی از سوی حداقل ۵ درصد سهامداران بانک، اصل و تصاویر شناسنامه و کارت ملی و تکمیل فرم ثبت‌نام اعلام داوطلبی و ارائه مدارک موردنیاز مندرج در فرم یادشده، مدارک لازم برای ثبت نام  عضویت در هیات مدیره بانک ملت اعلام شده است.
بر این اساس، داوطلبان برای آگاهی از شرایط عضویت در هیات‌مدیره(مفاد ماده ۶۳ اساسنامه بانک ملت) می‌توانند به وب‌سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww.bankmellat.ir یا سامانه کُدال به نشانی www.codal.ir مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار