دلنوشته همسر ماهچهره خلیلی برای همسرش

به گزارش رصد روز، همسر ماهچهره خلیلی، یک پست احساسی وغمگین در اینستاگرام با نزدیک شدن به سالگرد درگذشت ماهچهره خلیلی منتشر کرد. همسر  زنده یاد ماهچهره خلیلی با انتشار این عکس نوشت: امروز با دلی تنگ و‌ با چشمانی پر از اشک به دیدارت آمدیم. ...

به گزارش رصد روز، همسر ماهچهره خلیلی، یک پست احساسی وغمگین در اینستاگرام با نزدیک شدن به سالگرد درگذشت ماهچهره خلیلی منتشر کرد.

همسر  زنده یاد ماهچهره خلیلی با انتشار این عکس نوشت: امروز با دلی تنگ و‌ با چشمانی پر از اشک به دیدارت آمدیم. امروز، یادی از عشقی ست که هنوز در دلمان می تپد. ماه چهره عزیزم تو برای همیشه در قلب ما زنده ای و خواهی ماند. غم دوری تو در این سه سال تلخ ترین تجربه بود ولی خاطره های گرم تو تاب و توان ایستادن به ما میده تا به زندگی ادامه بدیم، امروز سه سال است که نداریمت و من برای روزهایی که برای ما بودی شکرگزارم.

ماه‌چهره خلیلی‌زاده (۲۵ دی ۱۳۵۵ – ۱۷ مرداد ۱۳۹۹)[۲] بازیگر ایرانی بود. او در طول حرفه خود در بیش از ۳۰ اثر ایفای نقش کرده‌است. خلیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان بود. ماه‌چهره خلیلی در ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ بر اثر سرطان لوزالمعده در ۴۳ سالگی در لندن درگذشت. پیکر او در ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ با حضور خانواده و دوستانش در آرامستان مسلمانان منطقهٔ هِندون واقع در شمال غرب لندن به خاک سپرده شد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار