دکتر فرزین:شعب دانش بنیان در بانک ملی ایران راه اندازی می شوند

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مدیر عامل بانک ملی ایران در بازدید نوروزی از شعبه ملی پلاس فخر رازی اعلام کرد:به زودی شعب دانش بنیان در این بانک راه اندازی می شوند.

دکتر محمد رضا فرزین در این بازدید که حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب و علیرضا ماهیار عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات حضور داشتند با اعلام این خبر گفت:برنامه منسجمی برای نظام تامین مالی شرکت های دانش بنیان در این شعب تدوین می شود و با توجه به آخرین دستاوردهای بانکداری جهانی،خدمات مناسبی به این شرکت ها ارائه خواهد شد.

مدیر عامل بانک ملی ایران با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال “تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” افزود:با توجه به نقش پیشرو بانک ملی ایران،افتتاح این شعب می تواند شرکت های دانش بنیان را در کانون توجه بانک های دیگر قرار دهد تا آنها نیز نسبت به ارائه خدمات به این شرکت ها  اقدام کنند.

دکتر فرزین با تاکید بر اینکه ارزیابی شرکت های دانش بنیان، دانش نوی است که باید در بانک ملی ایران ایجاد شود،گفت:شرکت های دانش بنیان صاحب برنامه های بزرگ هستند و ارزیابی آنها نیز باید بر اساس این برنامه ها و آینده این شرکت ها صورت گیرد نه وثایقی که می توانند تامین کنند.

وی با تاکید بر اینکه تجربه بانک ملی ایران در این باره در اختیار سایر بانک ها نیز قرار می گیرد افزود:با راه اندازی این شعب و جذب جوانان خوش فکری که شرکت های دانش بنیان را راه اندازی کرده اند،روند تولید دانش در کشور تقویت خواهد شد.

فرزین ادامه داد:علاوه بر شعبی که در تهران راه اندازی می شوند، در سایر استان های کشور تا پایان سال حداقل یک شعبه دانش بنیان افتتاح خواهد شد.

وی در این بازدید از نزدیک در جریان مسائل شعبه ملی پلاس فخر رازی قرار گرفت و ضمن شنیدن گزارش های کارکنان شعبه در بخش های مختلف، رهنمود های لازم برای رفع مسائل مطرح شده و ارتقای وضعیت این شعبه را ارائه کرد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا