رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی: با پیگیری سایپا ۳۰۰ هزار کارگر قطعه ساز واکسن کرونا دریافت می کنند /

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، محمدرضا نجفی منش، همزمان با آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت های قطعه سازی کشور اظهار کرد: گروه خودروسازی سایپا از طریق وزارت بهداشت متصدی انجام واکسیناسیون شرکت های خودروسازی، قطعه سازی و مجموعه های خدمات پس از فروش شد.

وی تصریح کرد: بر این اساس جلسات هماهنگی منظم بین گروه های ذینفع برگزار شد تا روند واکسیناسیون فعالان این عرصه شتاب بگیرد؛ از این رو تعداد دقیق فعالان این عرصه تا حدودی مشخص و فر‌آیند واکسیناسیون آغاز شد.

رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی خاطرنشان کرد: در تهران مراکزی تعیین شد تا قطعه سازان در فضای ایمن بتوانند دوز اول واکسن خود را دریافت کنند؛ در شهرستان ها نیز در تلاش هستیم تا مراکزی برای انجام واکسیناسیون تعیین شود تا قطعه سازان سراسر کشور با سرعت دوز اول واکسن کرونا را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در طرح واکسیناسیون همه باید کمک و همراهی کنند تا همه مصون شوند، گفت: خودروسازان و شرکت های قطعه سازی در این حوزه به صورت کامل همکاری دارند تا فر‌آیند واکسیناسیون با سرعت عملیاتی شود.

نجفی منش درباره تعداد قطعه سازانی که واکسینه خواهند شد، افزود: هنوز تعداد قطعه سازان نهایی نشده اما پیش بینی ما این است که با احتساب قطعه سازان اصلی و زیرمجموعه آنها حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار نفر واکسینه خواهند شد.

گفتنی است، در پی تفاهم‌نامه مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گروه سایپا، این گروه خودروسازی به عنوان نماینده وزارت بهداشت در صنعت خودرو (خودروسازان و قطعه‌سازان) انتخاب شد تا راهبری و هماهنگی اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان و کارگران این صنایع را انجام دهد؛ بر این اساس از دو هفته پیش طرح واکسیناسیون فعالان صنعت خودروسازی آغاز شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

سایپانیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا