رئیس مجلس نمایندگان را تهدید کرد

رئیس مجلس پس از آن که ۶۵ نفر از نمایندگان به اصل یکی از مواد طرحی که در حال بررسی بود، رأی ندادند، گفت: از این به بعد قسمت انفورماتیک اسامی نمایندگانی را که در رأی‌گیری‌ها شرکت نمی‌کنند در سیستم اعلام می‌کند. به گزارش رصد روز ، ادامه رسید...

رئیس مجلس پس از آن که ۶۵ نفر از نمایندگان به اصل یکی از مواد طرحی که در حال بررسی بود، رأی ندادند، گفت: از این به بعد قسمت انفورماتیک اسامی نمایندگانی را که در رأی‌گیری‌ها شرکت نمی‌کنند در سیستم اعلام می‌کند.

به گزارش رصد روز ، ادامه رسیدگی به جزئیات طرح ۲ فوریتی ساماندهی و کنترل اجاره بهای مسکن در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۱ خرداد ماه) قرار دارد.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز پس از تصویب ماده (۱۴) طرح دو فوریتی کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی گفت: ۶۵ نفر از همکاران به اصل این ماده رأی ندادند از این رو هم اکنون همکاران انفورماتیک این دستور را به عنوان ابلاغ دریافت کنند که اسامی کسانی که در رأی‌گیری شرکت نمی‌کنند را حتما در لیست اعلام کنند که چه کسانی شرکت نکردند و دیگر در این خصوص از بنده سوال نکنید و حتماً در سیستم اعلام کنید.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط