راز خیانت پیکه با در شیشه مربا فاش شد+ جزئیات

به گزارش رصد روز، شکیرا  متولد ۲ فوریه ۱۹۷۷ است، شکیرا خواننده و ترانه‌نویس کلمبیایی است.شکیرا در ۱۳ سالگی نخستین ترانه خود را زیر نظر سونی میوزیک کلمبیا ضبط کرد. شکیرا بعد از شکست دو آلبوم اولش، افسون  و خطر موفق شد با دو آلبوم بعدی خود،...

به گزارش رصد روز، شکیرا  متولد ۲ فوریه ۱۹۷۷ است، شکیرا خواننده و ترانه‌نویس کلمبیایی است.شکیرا در ۱۳ سالگی نخستین ترانه خود را زیر نظر سونی میوزیک کلمبیا ضبط کرد. شکیرا بعد از شکست دو آلبوم اولش، افسون  و خطر موفق شد با دو آلبوم بعدی خود، پابرهنه و دزدان کجایند؟ به محبوبیت بسیاری در بین کشورهای اسپانیایی‌زبان دست یابد.شکیرا نخستین آلبوم انگلیسی زبان او با نام سرویس رختشویی در سال ۲۰۰۱ میلادی منتشر شد و بیش از ۱۳ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان فروخته شد.شکیرا را با عنوان «ملکهٔ موسیقی لاتین» یاد می کنند.

شکیرا ستاره مشهور پاپ در سال ۲۰۲۲ از جرارد پیکه بازیکن فوتبال بارسلونا به شکلی پرحادثه جدا شد. جدایی این زوج که مدت ها در تیتر دنیای مجلات بود نیز گمانه زنی های زیادی را به همراه داشت.

شکیرا با این جمله به مردم اعلام کرد که از پیکه جدا شده است: «بابت گفتن این خبر متأسفیم اما ما راه خود را از هم جدا کرده ایم.

برای آرامش فرزندانمان، از شما می خواهیم که به حریم خصوصی آن ها احترام بگذارید. از درک شما متشکریم.»

ادعا شده بود که این زوج به دلیل خیانت جرارد پیکه به شکیرا از هم جدا شده اند. اینکه شکیرا چگونه از خیانت همسرش مطلع شده است موضوع کنجکاوی طرفداران وی بود.

به نقل از برنامه تلویزیونی شبکه اسپانیایی «Socialité TV» جزییات این ماجرا را ارائه داد. طبق اخبار شکیرا وقتی متوجه شد که مقدار مربای توت فرنگی در خانه آن ها به طور ناگهانی کم می شود، شروع به شک و گمان کرد! شک او با پرسش اینکه «چه کسی برای صبحانه به خانه ما می آید و مربا می خورد؟» چند برابر شد. بنابراین تصمیم گرفت یک کارآگاه خصوصی استخدام کند که حقیقت را برای او آشکار کند.
کارآگاه خصوصی متوجه شد که شکیرا در حالی که به دلیل تعهدات حرفه‌ای‌اش از خانه مشترکش با جرارد پیکه دور بوده، او میزبان معشوقه ۲۳ ساله‌اش بوده است!

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار