راز یاغی شدن بیرانوند و دوستان پرسپولیسی اش+ عکس

چند ماه پیش تصاویری از مراسم ختم همسر زنوزی منتشر شد که نشان می‌داد چند تن از بازیکنان پرسپولیس در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند، از آن زمان بین هواداران پرسپولیس شایعه‌ای در خصوص احتمال جذب این بازیکنان در تیم تراکتور مطرح شد.

به گزارش رصد روز، چند ماه پیش تصاویری از مراسم ختم همسر زنوزی منتشر شد که نشان می‌داد چند تن از بازیکنان پرسپولیس در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند، از آن زمان بین هواداران پرسپولیس شایعه‌ای در خصوص احتمال جذب این بازیکنان در تیم تراکتور مطرح شد.

این روزها بیرانوند و ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر ساز جدایی از پرسپولیس را  کوک کرده‌اند و برخی خبرها حاکی از آن است که ترابی و بیرانوند با تراکتور به توافق رسیده‌اند.

هم چنین گفته شده دانیال اسماعیلی‌فر در مذاکراتی که با باشگاه تراکتور داشته، اعلام کرده که باید یکی از گران‌قیمت‌ترین بازیکنان تراکتور باشد در غیر این‌صورت به این تیم نمی‌آید.

این ماجرا باعث شده که هواداران پرسپولیس دوباره عکس‌های مراسم ختم همسر زنوزی را بازنشر کنند و با آن به این سه بازیکن و زنوزی طعنه بیاندازند.

1 119

واکنش برخی کاربران فضای مجازی توئیتر به این اتفاق را در زیر بخوانید:

علی نوشت: همه اینا به کنار، زنوزی چطور تونسته تو مجلس ختم زنش به این چیزا فکر کنه.

بردیا در توئیتر گفت: اسماعیلی فر و ترابی و بیرانوند مبارک آقای زنوزی باشن. رمز موفقیت این سالهای پرسپولیس فرهنگ هواداری بود که از زمان برانکو شروع شد. یادتون نرفت که محسن مسلمان آقای پاس گل، رامین رضاییان و غیره به دلیل حاشیه‌هاشون کنار گذاشته شدن اما موفقیت‌ها ادامه داشت. ترجیح میدم فصل آینده قهرمان نشیم اما این باند بازی‌ها هم وجود نداشته باشه.

حامد هم با انتشار این عکس با کنایه نوشت: خسته نباشید!

1 119

احمد نوشته: قشنگ مشخصه زنوزی وقتی قهرمانیه امسال پرسپولیس رو هم دیده با خودش گفته شده کلیه هامو بفروشم این بازیکنارو میبرم تراکتور…

بیژن گفته: آقا بخدا همه میدونن ترابی بازیکنه خوبیه، ولی من دلیل این همه پایین آوردن شخصیت باشگاه رو نمی‌فهمم؟ آقاجان بازیکن دلش با تیم نیست برای پول اونم خیلی زیاد شاید منو شماهم همچین کاری بکنیم، پس آقای هوادار خانم هوادار، نگو که پرسپولیس ترابی رو از دست داد، بلکه ترابی پرسپولیس و از دست داد تا پول به دست بیاره و احتمالا دیگه رنگ هیچ جامی رو تو تراکتور نبینه.

نوید نوشته: من اصلا کاری به حرکت ترابی و بیرانوند ندارم فقط میخوام بدونم آقای اسماعیلی‌فر چجوری تو خودت دیدی برای هوادار هایی که دو فصل شاهد درخشش رامین بودن اما حتی یکبار از حمایتت دست نکشیدن و با عملکرد سینوسی تو ساختن ناز می‌کنی؟ یادت رفته وسط فصل ایجنتتو عوض کردی که به پرسپولیس بیای؟ سابقه حضور تو سپاهان و تراکتور رو نداشتی که باز هوایی شدی؟ یا از اعتباری که تو پرسپولیس برات ساخته شد ناراضی‌ای؟ شاید ناز ترابی خریدار داشته باشه اما شما نه…

 

باشگاه فوتبال پرسپولیس که به‌طور خلاصه پرسپولیس نیز نامیده می‌شود، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در ایران است که در دی‌ماه ۱۳۴۲ در شهر تهران پایه‌گذاری شد. این باشگاه زیرمجموعهٔ باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس است و مالکش وزارت ورزش و جوانان است. پرسپولیس با کسب ۳۸ عنوان قهرمانی رسمی و ۲۸ جام کشوری، پرافتخارترین باشگاه تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.

پرسپولیس پس از سال ۱۳۴۷، در تمامی ادوار برگزارشده در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران حضور داشته است و تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران است که هرگز به دستهٔ پایین‌تر سقوط نکرده است. این باشگاه یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در آسیا است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهم‌ترین بازی باشگاهی در ایران است. همچنین طبق گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس به‌عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا شناخته شده است و پس از آن دالیان چین و الهلال عربستان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.شبکه ورزشی «ای‌اس‌پی‌ان» در سال ۲۰۱۲، نیز در گزارشی از باشگاه‌های پرهوادار آسیا، این باشگاه را بالاتر از دیگر باشگاه‌های آسیایی، پرهوادارترین باشگاه فوتبال آسیا معرفی کرد.

پرسپولیس از آغاز تاریخ خود، موفق به کسب پانزده قهرمانی در لیگ فوتبال ایران،هفت قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران، پنج قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران شش قهرمانی در جام باشگاه‌های تهران، دو قهرمانی در جام حذفی تهران، یک قهرمانی در جام شهید اسپندی یک قهرمانی در مسابقات انتخابی آسیا یک قهرمانی در جام برندگان جام آسیا یک عنوان نایب‌قهرمانی در جام برندگان جام آسیا،دو عنوان نایب‌قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا،سه عنوان سومی در جام باشگاه‌های آسیا،مهم‌ترین قهرمانی‌ها و افتخارات باشگاه پرسپولیس هستند. باشگاه پرسپولیس از ابتدای تأسیس خود تاکنون موفق به کسب ۳۸ جام رسمی و ۲۸ جام کشوری شده و از این حیث پرافتخارترین باشگاه فوتبال ایران محسوب می‌شود. باشگاه پرسپولیس با کسب ۱۵ عنوان قهرمانی در ادوار لیگ فوتبال ایران، ۷ قهرمانی در جام حذفی ایران و ۵ قهرمانی در سوپر جام ایران پرافتخارترین باشگاه در این سه جام است. باشگاه پرسپولیس با دو بار حضور در فینال و سه بار حضور در نیمه نهایی پرافتخارترین باشگاه ایرانی در فرمت لیگ قهرمانان آسیا است. تیم پرسپولیس شش بار در فینال سوپر جام فوتبال ایران و نه بار در فینال جام حذفی ایران حضور داشته است. پرسپولیس چهار بار در فینال تورنمنت‌های مختلف آسیایی (دو بار فینال لیگ قهرمانان آسیا، دو بار فینال جام برندگان جام آسیا) حضور داشته است. پرسپولیس سه بار در دهه‌های ۷۰ و ۹۰ و ۱۴۰۰ موفق به کسب دوگانه در فوتبال ایران (قهرمانی همزمان لیگ ایران و جام حذفی ایران) در طول یک فصل شده و از این حیث در فوتبال ایران رکورددار است. باشگاه پرسپولیس نخستین باشگاه در فوتبال ایران بوده که دو بار در دهه‌های ۹۰ و ۱۴۰۰ به‌طور همزمان موفق به کسب سه‌گانه در فوتبال ایران (قهرمانی همزمان لیگ ایران، جام حذفی ایران و سوپر جام ایران) در یک فصل شده و از این حیث رکورددار در فوتبال ایران است. باشگاه پرسپولیس ۹ بار در نیمه نهایی تورنمنت‌های مختلف آسیایی (سه بار لیگ قهرمانان آسیا، چهار بار جام باشگاه‌های آسیا، دو بار جام برندگان جام آسیا) حضور داشته است.باشگاه پرسپولیس با هشت قهرمانی در لیگ برتر خلیج فارس دارای بیشترین تعداد عنوان قهرمانی بوده و از این حیث رکورددار در فوتبال ایران است. باشگاه پرسپولیس، به‌عنوان نخستین و تنها باشگاه ایرانی موفق به کسب پنج قهرمانی پیاپی در لیگ برتر ایران، پنج قهرمانی پیاپی در جام باشگاه‌های تهران و چهار قهرمانی پیاپی در سوپر جام ایران شده است. باشگاه پرسپولیس با کسب یک قهرمانی و یک نایب‌قهرمانی، پرافتخارترین باشگاه ایرانی و سومین تیم پرافتخار در جام برندگان جام آسیا محسوب می‌شود. علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی سه تن از بازیکنان پرسپولیسی هستند که تاکنون بازیکن فوتبال سال آسیا شده‌اند. مالک باشگاه پرسپولیس پیش از انقلاب علی عبده بود.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط