رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امامان معصوم (ع) در ایام صفر، قلوب را آکنده از سوگ ساخت

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:
فرا رسیدن ایام حزن انگیز بیست و هشتم و سی ام صفر سالروز رحلت آسمانی و ملکوتی حضرت محمد مصطفی(ص) خاتم‌النبیین، شهادت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت و حضرت امام رضا (ع) پناه بی پناهان را خدمت تمامی مسلمانان و شیعیان جهان، صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.
حضرت محمد (ع) پیامبر خاتم و رسول مهربانی ها، با سیره نبوی و عترتی آسمانی، با آمدنش به عالم خاکیان و گام نهادن بر سپهر هستی، جان را مالامال از مهر، محبت و دوستی کرد و با پر کشیدن به سوی معبود، قرآن کریم و عترت پاک و مطهرش را به یادگار نهاد تا پیروان مکتب نبوی را تا ابدیت کامیاب نماید.
در این ایام آکنده از غم و سوگ، شهادت مظلومانه فرزندان خاندان مطهر عصمت و طهارت، امام حسن مجتبی(ع) دومین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت امام صلح و دوستی و حضرت امام رضا (ع) هشتمین پیشوای شیعیان جهان امام رئوف و غریب ‌الغربا، غمی بی انتها بر جان‌ها افکند و قلوب عاشقان و رهپویان ولایت را مشحون از اندوه ساخت.
در هنگامه عزای حضرت ختمی مرتبت و ستاره های پرنور کهکشان ولایت، بر آستان مقدسشان توسل جسته و برای سعادت و سلامت تمامی مسلمانان جهان و شیعیان و عاشقان امامت و ولایت سلامتی و سعادت آرزو می نمایم.
ضمن تسلیت و تعزیت مجدد این ایام غم انگیز و آرزوی قبولی عزاداری‌ها، از درگاه خداوند منان برای میهن عزیز اسلامی اعتلا و پیشگامی و برای عموم هموطنان گرانقدر سربلندی و توفیق روز افزون مسالت دارم.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا