رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امامان معصوم (ع) در ایام صفر، قلوب را آکنده از سوگ ساخت

اسماعیل لله‌‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، در پیامی فرا رسیدن بیست و هشتم صفر مصادف با سالروز رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و سی‌ام صفر مصادف با شهادت امام رضا (ع) را تسلیت گفت.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:
فرا رسیدن ایام حزن انگیز بیست و هشتم و سی ام صفر سالروز رحلت آسمانی و ملکوتی حضرت محمد مصطفی(ص) خاتم‌النبیین، شهادت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت و حضرت امام رضا (ع) پناه بی پناهان را خدمت تمامی مسلمانان و شیعیان جهان، صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.
حضرت محمد (ع) پیامبر خاتم و رسول مهربانی ها، با سیره نبوی و عترتی آسمانی، با آمدنش به عالم خاکیان و گام نهادن بر سپهر هستی، جان را مالامال از مهر، محبت و دوستی کرد و با پر کشیدن به سوی معبود، قرآن کریم و عترت پاک و مطهرش را به یادگار نهاد تا پیروان مکتب نبوی را تا ابدیت کامیاب نماید.
در این ایام آکنده از غم و سوگ، شهادت مظلومانه فرزندان خاندان مطهر عصمت و طهارت، امام حسن مجتبی(ع) دومین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت امام صلح و دوستی و حضرت امام رضا (ع) هشتمین پیشوای شیعیان جهان امام رئوف و غریب ‌الغربا، غمی بی انتها بر جان‌ها افکند و قلوب عاشقان و رهپویان ولایت را مشحون از اندوه ساخت.
در هنگامه عزای حضرت ختمی مرتبت و ستاره های پرنور کهکشان ولایت، بر آستان مقدسشان توسل جسته و برای سعادت و سلامت تمامی مسلمانان جهان و شیعیان و عاشقان امامت و ولایت سلامتی و سعادت آرزو می نمایم.
ضمن تسلیت و تعزیت مجدد این ایام غم انگیز و آرزوی قبولی عزاداری‌ها، از درگاه خداوند منان برای میهن عزیز اسلامی اعتلا و پیشگامی و برای عموم هموطنان گرانقدر سربلندی و توفیق روز افزون مسالت دارم.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار