رشد تولید ۵۷ درصدی وانت ۱۵۱ در شرکت بن رو

مدیرعامل شرکت بن رو گفت: این شرکت در اولین ماه سال جاری موفق شد با تولید ۳ هزار و ۹ دستگاه خودرو از عدد تولید فروردین ماه سال گذشته عبور کند. به گزارش رصد روز، به نقل از سایپانیوز، حسین شهریاری با اشاره به سیاست های گروه سایپا در افزایش ت...

مدیرعامل شرکت بن رو گفت: این شرکت در اولین ماه سال جاری موفق شد با تولید ۳ هزار و ۹ دستگاه خودرو از عدد تولید فروردین ماه سال گذشته عبور کند.

به گزارش رصد روز، به نقل از سایپانیوز، حسین شهریاری با اشاره به سیاست های گروه سایپا در افزایش تولید، افزود: با حمایت های مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و همت و تلاش کارکنان و همچنین بهره مندی از ظرفیت های بالای زنجیره تأمین قطعات، شرکت بن رو در فروردین ماه سال جاری ۳ هزار و ۹ دستگاه وانت۱۵۱ تولید کرد که در قیاس با فروردین ماه سال گذشته رشد ۵۷ درصدی داشته است.

او افزود: طبق هدف گذاری صورت گرفته و با همراهی شبکه تأمین، تولید روزانه در شرکت بن رو(سایپا ساوه) در حال حاضر از مرز ۲۲۰ دستگاه عبور کرده  و به زودی تولید روزانه به ۳۰۰ دستگاه می رسد.

مدیرعامل شرکت بن رو گفت: این مجموعه، در سال کاهش تورم و افزایش تولید، برای تولید بیش از ۶۰ هزار دستگاه خودرو برنامه ریزی کرده است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار