سرپرست بانک دی مطرح کرد :

رشد منابع بانک دی بالاتر از میانگین نظام بانکی قرار گرفت

در نشست هم‌اندیشی مدیران صف و ستاد بانک دی که با حضور سرپرست بانک و اعضای هیئت‌مدیره، معاونان و مدیران ارشد ستاد بانک به صورت وبینار برای روسای شعب تهران و استانها برگزار شد، دستاوردها و برنامه‌های بانک در ماه‌های پایانی سال تبیین شد.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط‌عمومی بانک دی؛ در این نشست علیرضا قیطاسی، سرپرست بانک، ضمن قدردانی از اعضای هیئت‌مدیره برای انجام بازدیدهای مستمر دوره‌ای از شعب گفت: با هماهنگی و یکپارچگی ایجاد شده در سطح ستاد و شعب بانک دی شاهد نتایج مناسبی در عملکرد بانک هستیم.

وی افزود: با همت و تلاش جمعی همکاران، امروز رشد منابع بانک دی بالاتر از میانگین نظام بانکی قرار دارد که این امر در کنار بهبود سایر شاخص‌های عملیاتی مانند کاهش مطالبات منتج به افزایش سهم بازار بانک شده است.

سرپرست بانک دی یکپارچگی و تقویت فرایندهای حقوقی و وصول مطالبات را از مهمترین اقدامات بانک دی دانست و تصریح کرد: آمارها نشان می‌دهد که بانک دی طی یک سال گذشته با کاهش چشمگیر مانده مطالبات غیرجاری خود توانسته است جایگاه مطلوبی از حیث وصول مطالبات در شبکه بانکی کشور کسب کند.

قیطاسی با تأکید بر لزوم رعایت بخشنامه‌ها و ضوابط ابلاغی از سوی شعب گفت: سیاست اعتباری بانک دی اعطای تسهیلات خرد و کاهش ریسک اعتباری است که شعب می‌بایست با وحدت رویه در اجرای مفاد سیاست اعتباری در ارائه تسهیلات به مشتریان خرد، بالاخص به جامعه هدف بنیادشهید، در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان بکوشند.

سرپرست بانک دی با اشاره به لزوم پرستاری ویژه از مشتریان بویژه در ماه‌های پایانی سال تصریح کرد: در ماه‌های پایانی سال مراجعه حضوری مشتریان به شعب افزایش پیدا می‌کند که می‌بایست برای پرستاری مطلوب از مشتریان؛ نظارت بر شعب، بهبود کیفیت خدمات شعب و پرستاری از دستگاه‌های خودپرداز مدنظر باشد.

در ادامه این نشست اسماعیل جلیلی، عضو هیئت‌مدیره بانک، ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران ستاد و شعب گفت: با تصمیمات هیئت‌مدیره در افزایش اختیارات شعب، روند ماه‌های اخیر بانک نشان می‌دهد که حرکت بانک در رشد شاخص‌های عملکردی در مسیر مناسبی قرار گرفته است و باید با همت جمعی و اراده جهادی استمرار این روند را حفظ کنیم.

فریدون رشیدی، عضو هیئت‌مدیره، نیز تمرکز شعب بر ارائه تسهیلات خرد و جذب منابع ارزان‌قیمت را خواستار شد و تأکید کرد: روسا و همکاران شعب باید با توسعه نگاه خود به مقوله بازاریابی در زمینه ابزارهای تعهدی مانند ضمانت‌نامه و اعتبار اسنادی و افزایش درآمدهای کارمزدی کوشا باشند تا از این محل نیز شاهد افزایش سهم بازار بانک دی در شبکه بانکی باشیم.

همچنین همت‌الله حسین‌زاده، عضو هیئت‌مدیره که به صورت غیرحضوری در این وبینار شرکت کرده بود، در سخنان خود ضمن آسیب‌شناسی برخی از فرایندها در شعب گفت: تمامی ابزارهای مختلف جذب منابع در اختیار شعب قرار دارد که امیدواریم شعب با استفاده بهینه از این ابزارها و اختیارات خود بتوانند تا پایان سال جاری به روند رو به رشد منابع ادامه دهند

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط