پیام تبریک یزدان‌دوست به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس؛

رشد و ارتقای بیمه ملت طی سالهای متمادی، محصول تلاش جمعی است

مدیرعامل شرکت بیمه ملت، با انتشار پیامی ضمن تبریک فرارسیدن بیستمین سالروز تاسیس این شرکت، رشد و ارتقای بیمه ملت طی سالهای متمادی را محصول تلاش جمعی دانست.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در پیام علیرضا یزدان‌دوست مدیرعامل این شرکت آمده است؛

شرکت بزرگ بیمه ملت در حالی بیستمین سالروز تاسیس خود را جشن می‌گیرد که سهامداران، نمایندگان و شبکه فروش، بیمه‌گزاران، کارکنان و مدیران شرکت، همواره در مجموعه سیستمی فعال و حرفه‌ای، بهترین‌ها را برای این شرکت رقم زده‌اند و رشد شرکت و ارتقای آن طی سالهای متمادی محصول این تلاش جمعی است.

بیمه ملت نمونه‌ بسیار موفق در میان شرکت‌های بیمه خصوصی کشور است و همواره در ارایه بهترین خدمات بیمه‌ای و سودآوری در رتبه عالی قرار داشته و به گواه اعلام بیمه مرکزی طی ۴ سال اخیر توانمندترین شرکت‌ بیمه کشور به حساب می‌آید که در ارایه خدمات در همه انواع رشته‌های بیمه‌ای و بصورت کاملا حرفه‌ای رفتار می‌کند.

اکنون که بیمه ملت ۲۰ سال پر افتخار را پشت سر گذاشته، با اطمینان خاطر می‌توان نوید داد که در آغاز سومین دهه فعالیت حرفه‌ای خود، آنچه را که هدف‌گذاری شده کسب کرده و پا در قله موفقیت و سربلندی بگذارد.

بر خود لازم می‌دانم ضمن تبریک و گرامی‌داشت سالروز تاسیس بیمه ملت از اعضای محترم هیئت مدیره و سهامداران، کارکنان خدوم و زحمتکش، شبکه فروش توانمند و مشتریان وفادار که همراه خانواده بزرگ بیمه ملت هستند، تشکر کرده و امیدوارم همچنان شاهد روزهای خوش برای بیمه ملت در ادامه مسیر باشیم.

از خداوند متعال، سعادت، سلامت، دوام و کامیابی شما را خواستارم و با هم پیمان می‌بندیم که مجدانه تمام تلاش‌مان را به کار گیریم تا نام بیمه ملت در آسمان صنعت بیمه کشور بدرخشد.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار علی‌رضا

یزدان‌دوست مـــــــــدیرعامل

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار