رقص بدل ایرانی آنجلینا جولی+ فیلم

به گزارش رصد روز، رامانا سیاحی به عنوان بدل آجلینا جولی معروف شد.رامانا سیاحی متولد مهر ماه سال ۱۳۶۴ می باشد.رامانا سیاحی  متولد تهران است.رامانا سیاحی در حرفه مدلینگ فعالیت می کند. رامانا سیاحی می گوید تا به حال هیچ گونه عمل جراحی روی صو...

به گزارش رصد روز، رامانا سیاحی به عنوان بدل آجلینا جولی معروف شد.رامانا سیاحی متولد مهر ماه سال ۱۳۶۴ می باشد.رامانا سیاحی  متولد تهران است.رامانا سیاحی در حرفه مدلینگ فعالیت می کند. رامانا سیاحی می گوید تا به حال هیچ گونه عمل جراحی روی صورت خود انجام نداده  است. رامانا سیاحی فیلمی را در حال رقصیدن در فضای مجازی منتشر کرده است.

اخیرا برخی از مدل های ایرانی علاوه بر کشف حجاب و ابتذال در نوع پوشش خود ، دست به کارهای عجیبی می زنند.

 

 

رامانا سیاحی

رامانا سیاحی در زمانی که ۱۸ سال داشته متوجه شباهت عجیب خود با آنجلینا جولی شده است. این شباهت به اندازه ای بوده که برخی در خیابان های کانادا از او می خواستند که اجازه دهد تا عکسی با رامانا بگیرند.

این خانم مدل ایرانی در کانادا زندگی می کند اما اخیرا برخی فیلم از خود منتشر کرده است که در حالی که حجاب نصفه و نیمه ای دارد یا آهنگی ایرانی حرکات موضون انجام می دهد. این اقدامات عجیب از مدل های ایرانی حرکت جامعه را به سوی ابتذال تقویت می کند.

رامانا سیاحی

درباره رامانا سیاحی چه می دانید؟

بعد از فعالیت های رامانا در حرفه مدلینگ صفحه اینستاگرامی او شاهد افزایش قابل توجه دنبال کنندگان بود و حتی رسانه های خارجی هم شباهت او به خانم جولی را مورد توجه قرار دادند. خانم سیاحی چندین بار به ایران سفر کرده و یک مزون آرایشی در شهر تهران دارد. او همچنین در فیلمی با نام (شاخ کرگدن) در نقش خانم آنجلینا جولی ظاهر شده است.

رامانا سیاحی

او می گوید تا به حال هیچ گونه عمل جراحی روی صورت خود انجام نداده،اما نوع آرایش او که تاثیر زیادی بر شباهت او به خانم جولی دارد به گونه ای است که برخی احساس می کنند او به خاطر داشتن شباهت بیشتر به این سوپراستار آمریکایی عمل جراحی زیبایی انجام داده باشد.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار