رکوردشکنی تولید در فولاد امیرکبیر کاشان

با همت و تلاش تمام نیروهای تولیدی و پشتیبانی واحدهای نورد سرد و اسیدشویی و با تکیه بر توان داخلی و همچنین برنامه‌ریزی و مدیریت فرایندها که در انسجام و کارگروهی تجلی یافته است، رکورد ماهیانه تولید در خطوط این شرکت شکسته شد.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه ، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با اعلام این خبر افزود: در واحد نورد سرد، رکورد تولید در اردیبهشت‌ماه با تولید۲۱ هزار و ۶۶ تن محقق شد و این در حالی است که رکورد ماهیانه قبلی واحد نورد سرد به میزان  ۲۱ هزار و ۵۶ تن در فروردین ۱۴۰۰ به ثبت رسیده بود.

شهرام عالی‌وند در ادامه به رکورد جدید خط اسیدشویی نیز اشاره کرد و گفت: رکورد ماهیانه جدید خط اسیدشویی در اردیبهشت‌ماه به میزان ۲۲ هزار و ۱۰۹ تن به ثبت رسید که نسبت به رکورد قبلی این خط که به میزان ۲۲ هزار و ۸۴ تن در آذر ۹۹ تحقق یافته بود، افزایش قابل‌ملاحظه‌ای داشته است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد در پرتو عنایت حق‌تعالی و تلاش کلیه همکاران، روند افزایش تولید شرکت تداوم یابد و دست‌یابی به رکوردهای جدید تولید محقق گردد تا همواره بتوانیم در مسیر تعالی و بهبود مستمر گام برداریم.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار