روز مرگ اینترنشنال نزدیک است!

به گزارش رصد روز،  دیروز روز بزرگی برای ایرانیان بود ،اما به روز عزا و ماتم رسانه سعودی ایران ‌اینترنشنال تبدیل شد. مجری ورزشی این شبکه پس از بازی با پیراهن سیاه به استودیوی پخش آمد و از تک تک کلماتش عصبانیت و نفرت از خوشحالی ایرانیان پدی...

به گزارش رصد روز،  دیروز روز بزرگی برای ایرانیان بود ،اما به روز عزا و ماتم رسانه سعودی ایران ‌اینترنشنال تبدیل شد.

مجری ورزشی این شبکه پس از بازی با پیراهن سیاه به استودیوی پخش آمد و از تک تک کلماتش عصبانیت و نفرت از خوشحالی ایرانیان پدیدار بود.

کانال تلگرامی این رسانه تروریستی اما اوضاع به مراتب بدتری داشت؛ عمق دشمنی این افراد از ناراحتی بابت همخوانی سرود ملی توسط بازیکنان تا سانسور خوشحالی تماشاگران و اعضای تیم پس از گل‌های روزبه چشمی و رامین رضائیان به وضوع قابل مشاهده بود. این رسانه همچنین با انتشار ویدیویی تخریبی و ناتوانی در برابر حجم خوشحالی مردم در فضای مجازی، نوشت: «مرگ بر تیم ملی بی‌غیرت

نفرت‌پراکنی خبرنگاران وطن‌فروش ایران اینترنشنال در توئیتر اما با واکنش سخت و تماشایی کاربران روبه‌رو شد. اکثریت قریب به اتفاق کاربران دارای هویت فضای مجازی (غیر فیک) نیز در واکنش به این افراد، به طور متحد این پیروزی‌ را متعلق به مردم ایران دانسته و اظهارات ضد ایرانی عوامل این رسانه تروریستی را محکوم کردند.

همچنین تعدادی از کاربران ، این روز را روز مرگ ایران ‌اینترنشنال نامیدند. نکته جالب توجه دیگر تفاوت اطلاع‌رسانی نتیجه بازی ایران - ولز با بازی ایران - انگلیس از سوی این رسانه بود؛ ایران‌اینترنشنال در قبال باخت تیم ملی مقابل انگلیس نوشته بود که «سنگین‌ترین شکست ایران در جام جهانی» و پس از برد تیم ملی در برابر ولز نوشت «جمهوری اسلامی با نتیجه دو بر صفر برابر ولز به پیروزی رسید»!

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار