رونالدو به رکورد دایی رسید + فیلم

به گزارش رصد روز ، در شبی که رونالدو به رکورد دایی رسید موفق شد که دو گل را به ثمر برساند. فوق ستاره پرتغالی در این بازی هر دو گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا مهمترین نتایج این ذوره از رقابت ها معرفی یک آقای گل جدید در جهان باشد. کریستیانو رونالدو که پیش از این بازیها پیش بینی می شد که به رکورد علی دایی برسد آنقدر خوب ظاهر شده که همه یادشان می رود کریس پرتغالی ۳۷ ساله است و جا دارد تا دست نیافتنی تر از این باشد. فوق ستاره پرتغالی امشب در شراطی به رکورد قیصر فوتبال ایران رسید که هنوز رقابتها ادامه دارد.

 

رونالدو به رکورد دایی رسید

 

شاید از همان ابتدا نیز قابل پیش بینی بود که کار تیم های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو در گروه F به روز آخر کشیده شود؛ اتفاقی که رخ داد و حالا امشب تعیین می‌شود که چه تیم هایی از این گروه راهی دور بعدی خواهند شد.

اما در مهم‌ترین مسابقه امشب رقابت‌های یورو دو تیم پرتغال و فرانسه به مصاف یکدیگر رفته اند. بازی کاملاً متعادل آغاز شد اما در دقیقه ۲۷ اتفاق مهمی رقم خورد؛ جایی که داور اسپانیایی مسابقه یعنی متئو لاهوز یک پنالتی را به سود تیم ملی پرتغال اعلام کرد.

ارسال بازیکنان تیم ملی پرتغال به روی دروازه به یک درگیری درون محوطه جریمه فرانسه منجر شد. در حالی که دنیلو پریرا قصد داشت با سر به توپ ضربه بزند، مشت هوگو لوریس به صورت این هافبک تیم ملی پرتغال برخورد کرد. این صحنه از چشمان متئو لاهوز دور نماند و او بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد.

 

 

بازیکنان تیم ملی فرانسه اعتراض زیادی نسبت به تصمیم داور اسپانیایی مسابقه داشتند اما نهایتا پنالتی برای پرتغال اعلام شد، کریستیانو رونالدو پشت توپ ایستاد و بر خلاف جهت هوگو لوریس موفق به گلزنی شد تا پرتغال با یک گل پیش بیفتد.

اما در نیمه دوم نیز ضربه خود رونالدو به دست ژوئل کنده، مدافع فرانسه برخورد کرد و این تیم صاحب یک ضربه پنالتی دیگر هم شد. این بار رونالدو هم بر خلاف جهت هوگو لوریس دروازه را باز کرد و بالاخره در همین رقابت های یورو ۲۰۲۰ به رکورد تاریخی ۱۰۹ گل علی دایی رسید.

 

 

 

رونالدو به رکورد دایی رسید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح زیبای بلیچر ریپورت از علی دایی و رونالدو
علی دایی در ۱۴۹ بازی برای تیم ملی ایران موفق به زدن ۱۰۹ گل شد و رونالدو پس از حضور در ۱۷۶ بازی با پیراهن پرتغال به این آمار رسید.
او دوبار دروازه فرانسه از روی نقطه پنالتی باز کرد و به دایی رسید.

 

 

صفحه “گل-GOAL” با اشاره به گلزنی کریستیانو رونالدو مقابل فرانسه نوشت که او به رکورد علی دایی رسیده است.

 

پیج دیگری که به این موضوع پرداخته: «رونالدو با رکورد علی دایی برابر شد.»

 

دویچه وله آلمان با عدد ۱۰۹ به استقبال این رکورد تاریخی رفت.

 

“ESPN” نوشت: «رونالدو و علی دایی زننده بیشترین تعداد گل ملی در جهان هستند.»

 

“Squawka” نوشت: «فقط دو نفر در جهان ۱۰۹ گل ملی زده‌‌اند.»

 

تصویر جالب پیج جام جهانی: «اسطوره ها مساوی در ۱۰۹ گل.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا