رونالدو در حال صرف چای+ عکس

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی این روزها به همراه بقیه اعضای تیم النصر برای اردوی زمستانی به شهر شنژن در چین سفر کرده است.

به گزارش رصد روز، رونالدو و تیمش قرار است که دو بازی دوستانه در چین داشته باشند که بازی اول انها در مقابل شانگهای شنهوا در روز چهارشنبه خواهد بود و بعد از آن به مصاف ژیجانگ در روز یکشنبه می روند. النصر بعد از این سفر به ریاض برمی گردد تا در دیداری دوستانه میزبان اینتر میامی باشد. تقابل کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در این بازی دوستانه، هیجان زیادی را میان هواداران ایجاد کرده است اما پیش از آن، کریستیانو و تیمش باید دو بازی دوستانه در چین داشته باشند. در فصل پاییز هم البته قرار بود که اینتر میامی به همراه مسی به چین سفر کند که به دلایلی نامشخص، آن سفر لغو شد!

فوتبالدوستان چینی از حضور کریستیانو رونالدو در کشورشان به وجد آمده اند. استقبال بسیار گرمی از رونالدو و سایر بازیکنان النصر در فرودکاه شنژن شکل گرفت. از سویی از ضیافت ناهار بازیکنان النصر در چین نیز تصاویری منتشر شده است که کریستیانو سر میز در کنار لوئیز کاسترو سرمربی النصر، گویدو فینگا مدیر ورزشی تیم عربستانی دیده می شود. اندرسون تالیسکا مهاجم برزیلی النصر نیز در این تصویر حضور دارد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار