رونالدو سبک جدیدی از شادی پس از گلش را رو کرد+ عکس

رونالدو در دیدار برابر الفیحاء سبک جدیدی از شادی پس از گل را به نمایش گذاشت.

به گزارش رصد روز،  برخلاف تصور، النصر در جدال برابر الفیحاء کار سختی داشت و شاگردان لوئیس کاسترو به سختی و به لطف تک گل کریستیانو رونالدو موفق شدند از سد حریف خود عبور کنند تا برای بازی دور برگشت، کار به مراتب راحت‌تری داشته باشند.

در شرایطی که بازی تا دقیقه هشتاد با تساوی بدون گل دنبال می‌شد، روی حرکت دو ستاره خارجی النصر، این تیم موفق شد قفل دروازه الفیحاء و ولادیمر استوکوویچ را باز کرده و از تیم میزبان پیش بیفتد.
در شرایطی که بروزوویچ پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، با یک پاس هوایی در عمق رونالدو را صاحب موقعیت کرد و او از جلو کشیدن ولادیمر نهایت استفاده را برد و توپ را از بالای سر این دروازه‌بان عبور داد تا بازی یک بر صفر شود.
این نخستین گل رونالدو در سال ۲۰۲۴ میلادی بود. گلی که او را به رکورد تاریخی و جاودانه ۲۳ سال گلزنی مداوم رساند و شاید همین موضوع سبب شد تا فوق ستاره، خوشحالی جدیدی را به نمایش بگذارد.

رونالدو پس از گلزنی، به کنار زمین دوید و انگشت دستش را به مانند همیشه و برای استارت خوشحالی معروف Siuuu… در هوا چرخاند و حتی به هوا نیز بلند شد اما در لحظه فرود به جای اینکه به پشت بچرخد و پاها و دستانش را باز کند، شادی خود را تغییر داد.

کریستیانو که این بار بدون چرخش، فرود آمده بود، دستانش را روی سینه قفل کرد و چشمانش را بست تا شادی خوابیدن ایستاده را به اجرا بگذارد که پیش از این و در آخرین روزهای حضور در منچستر یونایتد و پیش از حضور در النصر آن را به نمایش گذاشته بود.

خوشحالی جدید رونالدو باعث گمراهی هواداران النصر شد و زمانی‌که CR7 به هوا برخاسته بود، طرفداران این تیم به هنگام فرود فریاد Siuuu… را به زبان آوردند اما کاپیتان تیم ملی پرتغال شادی جدیدی را رو کرد تا همه را غافلگیر کند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط