رونمایی از فاز اول سایت مولدسازی در ۲۲ بهمن

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از رونمایی فاز اول سایت مولدسازی در ۲۲ بهمن خبر داد. به گزارش رصد روز، آقای حسین قربان‌زاده نوشت: «ان شاءالله ۲۲ بهمن فاز اول سایت مولدسازی رونمایی می‌شود. انتشار شفاف و کامل همه مستندات و مصوبات، همه جلسات، همه فرا...

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از رونمایی فاز اول سایت مولدسازی در ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش رصد روز، آقای حسین قربان‌زاده نوشت: «ان شاءالله ۲۲ بهمن فاز اول سایت مولدسازی رونمایی می‌شود. انتشار شفاف و کامل همه مستندات و مصوبات، همه جلسات، همه فرایندها. هر رکوردی که ثبت می‌شود برای عموم مردم شفاف و قابل رهگیری خواهد بود. امکان معرفی دارایی راکد و مازاد از طرف مردم، امکان پیشنهاد مولدسازی برای سرمایه‌گذاران.»

بر اساس این گزارش، هفته قبل آیین‌نامه اجرایی مولدسازی دولت منتشر شد.

طبق این آیین‌نامه، وزارت امور اقتصاد و دارایی از طریق سازمان خصوصی‌سازی مسئولیت اجرای مصوبات هیات را بر عهده دارد.

شناسایی دارایی‌های مازاد دستگاه‌های مشمول، پیشنهاد فهرست دارایی‌های مازاد به هیات، پیشنهاد روش مولدسازی دارایی‌های مازاد با اخذ نظرات از دستگاه‌های مشمول، تهیه فهرست و نحوه تعیین تکلیف طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام به صورت مشترک با سازمان برنامه و بودجه کشور با اخذ نظرات از دستگاه‌های مشمول و … از جمله وظایف مجری این آیین‌نامه است.

بنابراین، دستگاه‌های مشمول مکلفند حداکثر طی یک ماه از ابلاغ این آیین‌نامه اطلاعات اراضی، املاک و سایر اموال و دارایی‌های غیرمنقول در اختیار خود را ثبت و تکمیل کنند.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط