رکود بازار خودرو عمیق‌تر می‌شود؟

قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه 3 خرداد 1403، بدون تغییر نسبت به روز گذشته در ثبات کامل قرار دارد. تمامی محصولات داخلی، مونتاژی و وارداتی با همان نرخ‌های روز سه‌شنبه خرید و فروش می‌شوند.

به گزارش رصد روز، قیمت خودرو امروز ، پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۳ هیچ تغییری نسبت به روز گذشته تجربه نکرده است. دلیل این موضوع، تعطیلی کشور به دلیل مراسم تشییع ابراهیم رئیسی، رئیس سابق دولت سیزدهم بود که باعث شد به نوعی روز پنج‌شنبه هم به تعطیلی کشیده شود.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، روند بازار خودرو طی دو روز اخیر هیچ تغییری نداشته است. قیمت خودروهای داخلی بازار از صبح امروز هیچ تغییری نداشت و با نرخ‌های هفته گذشته خرید و فروش می‌شود. کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که از روز سه‌شنبه هیچ تغییری ندارد و با ۴۱۴ میلیون تومان معامله می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس و رده بالای سایپا به شمار می‌رود که امروز تغییری ندارد و با ۷۱۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. سمند سورن پلاس بنزینی رقیب پژو پارس در بازار داخلی محسوب می‌شود که از ابتدای معاملات روز جاری تغییری نداشت و به قیمت ۷۲۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو پارس LX TU5 که قیمت آن با انتشار اخبار هیجانی توقف تولید گران شده بود، از سه‌شنبه این هفته افت‌وخیزی را تجربه نمی‌کند و با ۸۳۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودروهای مونتاژی بازار هم با تبعیت از محصولات داخلی، هیچ تغییری ندارد و با نرخ هفته گذشته معامله می‌شوند. ام‌وی‌ام X22 Pro دنده‌ای که جزو ارزان‌ترین کراس‌اوورهای جدید مونتاژی بازار شناخته می‌شود که با نرخ ۹۵۰ میلیون تومان روز گذشته به فروش می‌رسد.

جک J4 آپشنال نیز هیچ تغییری ندارد و به نرخ ۸۱۶ میلیون تومان رسید. فیدلیتی پرایم هفت نفره، از کراس‌اوورهای مونتاژی بهمن موتور، همانند دیگر محصولات بازار نسبت به روز گذشته نوسانی ندارد و با نرخ یک میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. هایما ۸S که از جدیدترین خودروهای مونتاژی ایران خودرو به شمار می‌رود، از آغاز معاملات امروز، با نرخ یک میلیارد و ۸۷۸ میلیون تومان روز گذشته معامله می‌شود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار