ژست هالیوودی لاله مرزبان+ عکس

به گزارش رصد روز، زست هالیوودی لاله مرزبان را در زیر ببینید. لاله مرزبان از بازیگرای به تازگی مشهور شده سینما و تلویزیونه که البته هنوز خانوم خانوما نتونسته چندان بر روی پرده نقره نقش آفرینی شاخی داشته باشه و بیشتر با بازی در نقش نازگل سریال “ستایش”  به شهرت رسید. اگه کاراکتری که گفتیم رو در این سریال محبوب به یاد بیارید چهره محجبه و چادری وی میاد جلو چشمتون اما در ادامه مطلب تصاویری از لاله مرزبان می بینیم که زمین تا آسمون با اونچه که یادتونه فرررق داره!

لاله خانوم مرزبان چهره ای ساده اما خوش نقش داره که وقتی در مراسمات سینمایی دیده شد حسابی همرو متعجب کرد. لاله مرزبان همانند خیلی از همکارای دهه هفتادیش علاقه بسیار زیادی به عکس گرفتن و ژست و این حرفا داره و همیشه سعی داشته تا تصویری متفاوت و جذاب رو نشون همه بده نه صرفا فقط یه عکسی منتشر کرده باشه!

خانومای بازیگر ایرانی خب همانند همه خانومای جهان هم عشوه گری بلد هستند و هم به خوبی میتونن استالی های جذاب برای خود بسازند اما از اونجایی که محدودیت دارند و دست و پاشون کمی تا قسمتی بستس، یه جور دیگه وارد عمل میشن! لاله مرزبان از همنی دسته خانوماست که تلاش میکنه تا صفحه اینستاگرامش علاوه بر اینکه تولید محتوای کار های مربوط به حرفش رو داره جذابیت عکسی هم داشته باشه و واقعا خلاقیت خوبی هم داره! در ادامه استوری خانوم خانومارو مشاهده می کنید که زاویه و رنگ چشمگیری داره و نظر کاربران رو حسابی به خودش جلب کرده!

Untitled

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا